Filtruj terminy

Alergolog Tychy

dr n. med. Wojciech Kaniuk

Alergolog

Poradnia Laryngologiczna i Alergologiczna Ośrodka Leczenia Alergii w Przychodni nr 3 NZOZ ESKULAP
czarneckiego
43-200 Tychy

Leczyłem u Pana doktora problem drożności nosa (państwowo nie prywatnie) w przychodni w Tychach . Dokonał diagnozy po czym przepisał mi lekarstwa a ja udałem się do apteki po ich zakup. Tu niespodzianka. Pani aptekarka powiedziała mi że te leki dawno zostały wycofane. Poszedłem do pięciu innych aptek i usłyszałem to samo i że można zastosować leki zamienne. Wróciłem do Pana Doktora i powiedziałem że tych leków nie da się ...
Opinia dodana przez: Anonimowy pacjent

dr n. med. Janusz Czarski

Alergolog, Otolaryngolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic
Łabędzia 67/18
43-100 Mąkołowiec, Tychy

Do pana doktora trafilam z moim 10-tygodniowym synkiem, skierowana przez lekarza pediatre. Dziecko jest zywione mlekiem modyfikowanym, ktore dostepne jest tylko w aptece. Od zwyklego mleka maly dostawal strasznej wysypki. Pediatra stwierdzil ze dziecko musi zobaczyc alergolog bo z pewnoscia jest to alergia na jakis skladnik zwyklego mleka. Wizyta niestety przeszla moje najsmielsze oczekiwania...Byla to wizyta panstwowa dlatego tez gdy pojawilismy sie w przychodni nie zdziwila nas ogromna kolejka..Jednak zostalismy ...

lekarz Teresa Kasińska-Różycka

Alergolog, Pediatra

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Świetny lekarz! Cierpliwy, moje dzieci uwielbiają Panią Doktor. Osoby, które wystawiają negatywne opinie innym lekarzom chyba nie do końca zdają sobie sprawę z poświęcenia z jakim wiąże się ten zawód. DOCENIAJMY ICH!

dr n. med. Urszula Polanowicz

Alergolog, Internista

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Pani doktor jest naprawdę niesamowita. Ma wspaniałe podejście po pacjenta, niesamowitą wiedzę i doświadczenie i nigdy jeszcze żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak dogłębnego wywiadu, aby postawić odpowiednią diagnozę. Polecam z całego serca.

lekarz Danuta Birecka

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Dziś byłam u Pani doktor drugi raz z synkiem skończony rok. Nie polecam ponieważ po raz kolejny nie ma zadnej diagnozy tylko od razu pozbywanie sie pacjenta i odsyłanie do kogoś innego. Zero rozmowy żadnego kontaktu z jej strony, podejście do dzieci nijakie ogólnie mówiąc nie przyjemna kobieta. Nie pójdę do niej juz napewno bo wiem ze i tak sie nic nie dowiem tylko odeśle gdzieś indziej. Stracony czas i ...
Opinia dodana przez: Klaudia

Aleksandra Kisała

Pulmonolog, Alergolog

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Sp. z o.o. Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna

Tychy

Na wybór choroby nie miałem wpływu {nie palę} natomiast na wybór lekarza to tak .
Pani Doktor , kompetentna , stanowcza , nieufna ,za to wie co robi , dobrze że jest ,dobrze ze pomaga a ja czuję się o wiele lepiej ,dziś akurat wspominam jej nazwisko bo alergia mnie dopadła a przy astmie oskrzelowej nie należy do przyjemnych.jestem zarejestrowany na kwiecień więc napewno pomoże.
Opinia dodana przez: JOZEF

Bożena Leśniok

Gabinet lekarski

43-100 Tychy

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam serdecznie

lekarz Zofia Żemła

Alergolog, Pediatra

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Jestem zadowolona z wizyt, dokładny wywiad, dzieci od razu miały zrobione testy, dopiero po wynikach przepisane leki. Widać, że Pani Doktor wie o czym mówi. U córki alergia nałożyła się z chorobą zakaźną skóry - pierwszy raz ktoś był nam w stanie to określić, do tej pory chodziliśmy do Pani Dermatolog, która upierała się, że to alergia, a dopiero po wizycie u Pani Doktor Żemły dostaliśmy maść, po której zmiany ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wiesława Hyla-Żołna

Zawiść, Tychy

pani doktor spelnila moje oczekiwania!kompetentna,uprzejma,mila,ze świeczka takiego doktora szukać!dokladnie bada dziecko,tłumaczy zestresowanemu rodzicowi jak postępować z chorym dzieckiem.poprostu polecam!

lekarz Przemysław Kotyla

Paprocańska 143
Paprocany, Tychy

Bardzo dobry lekarz .Wrażliwy.Umie słuchać pacjenta.Po prostu KTOŚ niesamowity jak na te czasy ,gdy większość lekarzy ceni sobie tylko kasę,a pacjent to jest dla nich tylko droga do pieniądza.

Alergolodzy w Tychach