Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Alergolog Tychy

- 10 lekarzy

dr n. med. Wojciech Kaniuk

Alergolog

liczba opinii: 23

Poradnia Laryngologiczna i Alergologiczna Ośrodka Leczenia Alergii w Przychodni nr 3 NZOZ ESKULAP
czarneckiego
43-200 Tychy

Średnia ocen: 3,2/5
Leczyłem u Pana doktora problem drożności nosa (państwowo nie prywatnie) w przychodni w Tychach . Dokonał diagnozy po czym przepisał mi lekarstwa a ja udałem się do apteki po ich zakup. Tu niespodzianka. Pani aptekarka powiedziała mi że te leki dawno zostały wycofane. Poszedłem do pięciu innych aptek i usłyszałem to samo i że można zastosować leki zamienne. Wróciłem do Pana Doktora i powiedziałem że tych leków nie da się ...
Opinia dodana przez: Anonimowy pacjent

dr n. med. Janusz Czarski

Alergolog, Otolaryngolog

liczba opinii: 16

Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic
Łabędzia 67/18
43-100 Mąkołowiec, Tychy

Średnia ocen: 3,1/5
Do pana doktora trafilam z moim 10-tygodniowym synkiem, skierowana przez lekarza pediatre. Dziecko jest zywione mlekiem modyfikowanym, ktore dostepne jest tylko w aptece. Od zwyklego mleka maly dostawal strasznej wysypki. Pediatra stwierdzil ze dziecko musi zobaczyc alergolog bo z pewnoscia jest to alergia na jakis skladnik zwyklego mleka. Wizyta niestety przeszla moje najsmielsze oczekiwania...Byla to wizyta panstwowa dlatego tez gdy pojawilismy sie w przychodni nie zdziwila nas ogromna kolejka..Jednak zostalismy ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Teresa Kasińska-Różycka

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 13

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Średnia ocen: 4,3/5
Świetny lekarz! Cierpliwy, moje dzieci uwielbiają Panią Doktor. Osoby, które wystawiają negatywne opinie innym lekarzom chyba nie do końca zdają sobie sprawę z poświęcenia z jakim wiąże się ten zawód. DOCENIAJMY ICH!
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Urszula Polanowicz

Alergolog, Internista

liczba opinii: 8

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Średnia ocen: 4,8/5
Pani doktor jest naprawdę niesamowita. Ma wspaniałe podejście po pacjenta, niesamowitą wiedzę i doświadczenie i nigdy jeszcze żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak dogłębnego wywiadu, aby postawić odpowiednią diagnozę. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Danuta Birecka

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 8

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Średnia ocen: 1,1/5
Dziś byłam u Pani doktor drugi raz z synkiem skończony rok. Nie polecam ponieważ po raz kolejny nie ma zadnej diagnozy tylko od razu pozbywanie sie pacjenta i odsyłanie do kogoś innego. Zero rozmowy żadnego kontaktu z jej strony, podejście do dzieci nijakie ogólnie mówiąc nie przyjemna kobieta. Nie pójdę do niej juz napewno bo wiem ze i tak sie nic nie dowiem tylko odeśle gdzieś indziej. Stracony czas i ...
Opinia dodana przez: Klaudia

Bożena Leśniok

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 7

Gabinet lekarski

43-100 Tychy

Średnia ocen: 1,6/5
Pani lekarka bardzo nieprzyjemna w odbiorze.
Szablonowy wywiad, czytany bez chwili zastanowienia, przy czym jest bardzo opryskliwa i niemiła. Stara się za wszelką cenę wywyższyć poprzez trakowanie pacjentów jak kompletnych idiotów. Jeśli chodzi o wytłumaczenie choroby i leczenia to dość schematycznie i na szybko, ale to bym wskazał jako jedyny, choć trochę pozytywny aspekt. To co pisali poprzednicy odnośnie „wyroków” i wydawania opinii przez panią lekarkę, tez jest prawdą.
Opinia dodana przez: Tomasz

Aleksandra Kisała

Pulmonolog, Alergolog

liczba opinii: 6

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Sp. z o.o. Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna

Tychy

Średnia ocen: 4,7/5
Od kilku lat jestem pacjentką Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy i bardzo jestem zadowolona z każdej wizyty. Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentnym, cierpliwym, budzącym zaufanie i zawsze zainteresowanym pacjentem, co odczułam zwłaszcza po przechorowanym covidzie, gdy pani doktor bardzo solidnie się mną zajęła wykazując wiele troski o moje zdrowie. Jestem pełna uznania i serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Zofia Żemła

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 4

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Średnia ocen: 3,2/5
Jestem zadowolona z wizyt, dokładny wywiad, dzieci od razu miały zrobione testy, dopiero po wynikach przepisane leki. Widać, że Pani Doktor wie o czym mówi. U córki alergia nałożyła się z chorobą zakaźną skóry - pierwszy raz ktoś był nam w stanie to określić, do tej pory chodziliśmy do Pani Dermatolog, która upierała się, że to alergia, a dopiero po wizycie u Pani Doktor Żemły dostaliśmy maść, po której zmiany ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wiesława Hyla-Żołna

Alergolog

liczba opinii: 2

Gabinet

Zawiść, Tychy

Średnia ocen: 4,1/5
pani doktor spelnila moje oczekiwania!kompetentna,uprzejma,mila,ze świeczka takiego doktora szukać!dokladnie bada dziecko,tłumaczy zestresowanemu rodzicowi jak postępować z chorym dzieckiem.poprostu polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Przemysław Kotyla

Alergolog

liczba opinii: 1

Gabinet
Paprocańska 143
Paprocany, Tychy

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz .Wrażliwy.Umie słuchać pacjenta.Po prostu KTOŚ niesamowity jak na te czasy ,gdy większość lekarzy ceni sobie tylko kasę,a pacjent to jest dla nich tylko droga do pieniądza.
Opinia dodana przez: Anonim

Alergolodzy w TychachStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat