Filtruj terminy

Alergolog Tychy

dr n. med. Wojciech Kaniuk

Alergolog

Poradnia Laryngologiczna i Alergologiczna Ośrodka Leczenia Alergii w Przychodni nr 3 NZOZ ESKULAP
czarneckiego
43-200 Tychy

Doktor był miły, więc sprawiał wrażenie, że jest uczciwy i można mu zaufać. Niestety w dokumentacji medycznej wpisywał nieprawdziwe informacje o moim stanie zdrowia. Ja zgłaszałam niepożądane odczyny poszczepienne, świszczący oddech, duszności, kaszel, osłabienie, szybką męczliwość a on podbijał pieczątkę o treści Pacjent nie zgłaszal dolegliwości. Dobra tolerancja szczepionki. Co więcej ta szczepionka po czasie została wycofana ale niestety ja przyjmowalam ja przez trzy lata a i tak nie zostalam ...
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Janusz Czarski

Alergolog, Otolaryngolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic
Łabędzia 67/18
43-100 Mąkołowiec, Tychy

Do pana doktora trafilam z moim 10-tygodniowym synkiem, skierowana przez lekarza pediatre. Dziecko jest zywione mlekiem modyfikowanym, ktore dostepne jest tylko w aptece. Od zwyklego mleka maly dostawal strasznej wysypki. Pediatra stwierdzil ze dziecko musi zobaczyc alergolog bo z pewnoscia jest to alergia na jakis skladnik zwyklego mleka. Wizyta niestety przeszla moje najsmielsze oczekiwania...Byla to wizyta panstwowa dlatego tez gdy pojawilismy sie w przychodni nie zdziwila nas ogromna kolejka..Jednak zostalismy ...

lekarz Teresa Kasińska-Różycka

Alergolog, Pediatra

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Super lekarz. Cierpliwa i moje dzieci ją uwielbiają. Wyciągnęła moją córkę z męczących i uciążliwych alergii.

dr n. med. Urszula Polanowicz

Alergolog, Internista

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Pani doktor jest naprawdę niesamowita. Ma wspaniałe podejście po pacjenta, niesamowitą wiedzę i doświadczenie i nigdy jeszcze żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak dogłębnego wywiadu, aby postawić odpowiednią diagnozę. Polecam z całego serca.

lekarz Danuta Birecka

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Zdecydowanie nie polecam, pani dr odesłała nas do nikąd niczego nie diagnozując. Nie zebrała porządnego wywiadu, nic nie zaleciła. Strata czasu i nerwów.
Opinia dodana przez: Magda

Aleksandra Kisała

Pulmonolog, Alergolog

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Sp. z o.o. Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna

Tychy

Na wybór choroby nie miałem wpływu {nie palę} natomiast na wybór lekarza to tak .
Pani Doktor , kompetentna , stanowcza , nieufna ,za to wie co robi , dobrze że jest ,dobrze ze pomaga a ja czuję się o wiele lepiej ,dziś akurat wspominam jej nazwisko bo alergia mnie dopadła a przy astmie oskrzelowej nie należy do przyjemnych.jestem zarejestrowany na kwiecień więc napewno pomoże.
Opinia dodana przez: JOZEF

lekarz Zofia Żemła

Alergolog, Pediatra

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Jestem zadowolona z wizyt, dokładny wywiad, dzieci od razu miały zrobione testy, dopiero po wynikach przepisane leki. Widać, że Pani Doktor wie o czym mówi. U córki alergia nałożyła się z chorobą zakaźną skóry - pierwszy raz ktoś był nam w stanie to określić, do tej pory chodziliśmy do Pani Dermatolog, która upierała się, że to alergia, a dopiero po wizycie u Pani Doktor Żemły dostaliśmy maść, po której zmiany ...
Opinia dodana przez: Anna

Bożena Leśniok

Gabinet lekarski

43-100 Tychy

Niestety była to dla nas bardzo nieprzyjemna wizyta. Jestem zdruzgotana tym, że lekarz, który powinien być wsparciem – zawstydza moje dziecko. Gabinet lekarski jest wystarczająco stresującym miejscem, rolą lekarza jest sprawienie by dziecko czuło się komfortowo, a nie było poniżane, a rodzic traktowany z góry. Poza tym lekarka wyśmiewa decyzje rodziców, zamiast wspierać i edukować. Brak profesjonalizmu. Podejrzewam nieaktualną wiedzę. NIE POLECAM!!!
Opinia dodana przez: A

lekarz Wiesława Hyla-Żołna

Zawiść, Tychy

pani doktor spelnila moje oczekiwania!kompetentna,uprzejma,mila,ze świeczka takiego doktora szukać!dokladnie bada dziecko,tłumaczy zestresowanemu rodzicowi jak postępować z chorym dzieckiem.poprostu polecam!

lekarz Przemysław Kotyla

Paprocańska 143
Paprocany, Tychy

Bardzo dobry lekarz .Wrażliwy.Umie słuchać pacjenta.Po prostu KTOŚ niesamowity jak na te czasy ,gdy większość lekarzy ceni sobie tylko kasę,a pacjent to jest dla nich tylko droga do pieniądza.

Alergolodzy w Tychach