Filtruj terminy

Alergolog Tychy

Paprocańska 143
Paprocany, Tychy

Bardzo dobry lekarz .Wrażliwy.Umie słuchać pacjenta.Po prostu KTOŚ niesamowity jak na te czasy ,gdy większość lekarzy ceni sobie tylko kasę,a pacjent to jest dla nich tylko droga do pieniądza.

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Polecam - na prawdę leczy z głową, a nie wypisuje szkodliwe leki. Chyba jedna z najlepszych specjalistek i przede wszystkim dba o dzieci.
Opinia dodana przez: Kuba

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Pani doktor jest naprawdę niesamowita. Ma wspaniałe podejście po pacjenta, niesamowitą wiedzę i doświadczenie i nigdy jeszcze żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak dogłębnego wywiadu, aby postawić odpowiednią diagnozę. Polecam z całego serca.

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Sp. z o.o. Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna

Tychy

Na wybór choroby nie miałem wpływu {nie palę} natomiast na wybór lekarza to tak .
Pani Doktor , kompetentna , stanowcza , nieufna ,za to wie co robi , dobrze że jest ,dobrze ze pomaga a ja czuję się o wiele lepiej ,dziś akurat wspominam jej nazwisko bo alergia mnie dopadła a przy astmie oskrzelowej nie należy do przyjemnych.jestem zarejestrowany na kwiecień więc napewno pomoże.
Opinia dodana przez: JOZEF

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Super lekarz. Cierpliwa i moje dzieci ją uwielbiają. Wyciągnęła moją córkę z męczących i uciążliwych alergii.

Zawiść, Tychy

pani doktor spelnila moje oczekiwania!kompetentna,uprzejma,mila,ze świeczka takiego doktora szukać!dokladnie bada dziecko,tłumaczy zestresowanemu rodzicowi jak postępować z chorym dzieckiem.poprostu polecam!

Poradnia Laryngologiczna i Alergologiczna Ośrodka Leczenia Alergii w Przychodni nr 3 NZOZ ESKULAP
czarneckiego
43-200 Tychy

Niestety ja też nie mogę wydać dobrej opinii o tym lekarzu Wojciechu Kaniuku - leczyłam się prywatnie u dr i prywatnie miałam endoskopie zatok, a przed samym zabiegiem zachorowałam jakiś wirus dostałam gorączki i pojechałam na wizytę zapytać podkreślam zapytać się czy w takim wypadku będzie operacja dr powiedział, że będzie i była i jeszcze skasował za wizytę:) a na drugi dzień przecież płaciłam za zabieg 3000 zł który mi ...
Opinia dodana przez: Weronika

Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic
Łabędzia 67/18
43-100 Tychy

Do pana doktora trafilam z moim 10-tygodniowym synkiem, skierowana przez lekarza pediatre. Dziecko jest zywione mlekiem modyfikowanym, ktore dostepne jest tylko w aptece. Od zwyklego mleka maly dostawal strasznej wysypki. Pediatra stwierdzil ze dziecko musi zobaczyc alergolog bo z pewnoscia jest to alergia na jakis skladnik zwyklego mleka. Wizyta niestety przeszla moje najsmielsze oczekiwania...Byla to wizyta panstwowa dlatego tez gdy pojawilismy sie w przychodni nie zdziwila nas ogromna kolejka..Jednak zostalismy ...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Nie polecam bardzo nie przyjemna pani doktor jak by musiała tam za karę siedzieć. Nutramigenu nie chciała wogole przepisać a dziecko nie tolerowało zwykłego poszliśmy do naszego pediatry przepisał i się poprawiło. Nigdy więcej do niej nie pójdziemy
Opinia dodana przez: Klaudia

Gabinet lekarski

43-100 Tychy

Lekarz beznadziejny!!! Zamiast wziasc się za leczenie alergri syna wmawia dziecku astmę i leczenie sterydami bez jakichkolwiek dodatkowych badan ZENADA NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Urszula

Alergolodzy w Tychach