lekarz Danuta Birecka

Alergolog, Pediatra

Nie polecam bardzo nie przyjemna pani doktor jak by musiała tam za karę siedzieć. Nutramigenu nie chciała wogole przepisać a dziecko nie tolerowało zwykłego poszliśmy do naszego pediatry przepisał i się poprawiło. Nigdy więcej do niej nie pójdziemy

Nie polecam nikomu. Żaden specjalista. Psa bym tej Pani nie dał przebadać. Jest nieprzyjemna, złośliwa. Nic nie potrafi zdiagnozować, nawet dobrze wyników badań nie potrafi interpretować. Strata czasu.

Dokladnie to samo co wyzej. U polrocznego dziecka kazala pic Bebiko i nie chciala przepisac Nutramigen bo testy nie wykazaly alergii na mleko pomimo moich zapewnien ze dziecku sie pogarsza. W koncu uratowaly nas inne panie dermatolog i pediatrzy bo jak bylo bardzo zle to nawet nas nie chciala przyjac w trybie pilnym. Do tego wyjatkowo niekontaktowa jako osoba, ignorujaca moje pytania. Nie polecam.

Pani doktor była niemiła...zniesmaczona przyjmowaniem pacjentów, miałam skierowanie od dermatologa z prośbą o testy płytkowe...zrobiła mi alergiczne które nie nie wykazały i odeslala...jak się okazało znała moja dermatolog tylko nie spojrzała nawet ze skierowanie jest z innej przychodni..nie była zainteresowana zagłębienia się w problem....nie polecam

Lekarz, ktory nie potrafil stwierdzic u naszego malenstwa skazy bialkowej i rozpoznac atopowego zapalenia skory. Brak slow- nie polecam. W dodatku przyjmuje pacjentow praktycznie pociemku- zatem jak ma widziec jakies zmiany na skorze.