dr n. med. Wojciech Kaniuk

3,4
3,3
3,5
3,4

Niestety ja też nie mogę wydać dobrej opinii o tym lekarzu Wojciechu Kaniuku - leczyłam się prywatnie u dr i prywatnie miałam endoskopie zatok, a przed samym zabiegiem zachorowałam jakiś wirus dostałam gorączki i pojechałam na wizytę zapytać podkreślam zapytać się czy w takim wypadku będzie operacja dr powiedział, że będzie i była i jeszcze skasował za wizytę:) a na drugi dzień przecież płaciłam za zabieg 3000 zł który mi nie pomógł - od tego czasu non stop ropa w zatokach i tak przez 3 lata już się męczę pogorszony słuch itd. inny laryngolog powiedział, ze operacja przeprowadzona przez dr Kaniuka - nie została wykonana dobrze - chyba nie dokończył zabiegu. Jeszcze byłam parę razy po zabiegu na wizytach ale nic niestety mi nie pomógł . Jedyne co to chyba wyciągnąć pieniądze z portfela :) i dodam jeszcze że nie zbyt sympatyczny - odradzam wizyty u doktora - Weronika R.

Niestety dr Kaniuk okazał się lekarzem nie tylko niekompetentnym, ale też nieuczciwym. Operację zatok, za którą zapłaciłem kilka tysięcy złotych przeprowadził zbyt agresywnie. Z tego powodu uszkodził mi nerwy węchowe w ujściu jednej zatoki. Ponadto spowodowało to nadmierne krwawienie, którego konsekwencją było powstanie zrostów i zablokowanie ujścia zatoki. Na koniec wprowadził mnie w błąd stwierdzając, że z zatoką nic więcej nie da się zrobić, a wymagała ona po prostu kolejnej operacji... Właśnie dlatego zdecydowanie odradzam dr Kaniuka! Szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy.

Lekarz przez pierwsze 3wizyty bardzo konkretny. Po wywiadzie i testach alerg.skierował mnie na zabieg PRZEGRODY NOSA, i tu kobiec plusów. Po zabiegu, ktory osobiście wykonywal, na wizytach kontrolnych brak zainteresowania, nawet nie zapytał jak sie czuje, czy coś mi sie dzieje. Podejscie do pacjenta fatalne, o wszystko trzeba sie wypytywac, tzn prosic. Masakra

Ja u dra Kaniuka leczę się już 26 lat. Choruję na uszy od wieku dziecięcego. Do tego lekarza trafiłam w wieku 14 lat. Jest to jedyny laryngolog, któremu ufam i któremu z całkowitym spokojem oddaję się bez żadnych obaw. Zawsze profesjonalnie podchodził do moich uszu, wiem, że za każdym razem jego diagnoza jest trafna, sposób leczenia odpowiedni. W końcu zna już moje uszy na wylot ;). Skierował mnie również na konieczne operacje uszu. Jestem już po dwóch operacjach jednego ucha i czeka mnie jeszcze jedna operacja na ucho drugie. Polecam tego lekarza jako laryngologa i alergologa. Zna się na swoim fachu.

Ja nie mam dobrych doświadczeń z wyżej wymienionym lekarzem. Może poświęca czas i tłumaczy leczenie, jednak w moim przypadku lekceważył pytania dotyczące zalecanej terapii, a jak zacząłem pytać o ludzi, którym leczenie nie pomogło to zaczął być nieprzyjemny i nerwowy. Odnoszę wrażenie, że wszystko jest dobrze jak mówi Pan doktor, jak pacjent zaczyna zadawać niewygodne pytania to jest już źle. Druga rzecz lekarz stara się, aby wizyty były regularne nawet gdy nie jest to konieczne. Okazało się, że kilka razy zupełnie niepotrzebnie jechałem, tylko po to, żeby sobie porozmawiać o rzeczach nieistotnych. Ostatnia sprawa czas i pieniądze. Leczyłem się prywatnie za każdą wizytę płaciłem z własnej kieszenie i praktycznie przy każdej wizycie musiałem czekać (nawet 1,5 godziny opóźnienia), na początku miałem nadzieję, że warto. Jak się okazało w moim przypadku nie miało to sensu.

Pan doktor podchodzi do pacjenta profesjonalnie. Objaśnia etapy leczenia i sytuację chorobową. Każdorazowa wizyta przebiega w ten sam sposób, tj. badanie specjalistyczne, poinformowanie pacjenta o jego stanie zdrowia, prezentacja kolejnych etapów leczenia w kierunku poprawienia stanu zdrowia i jakości życia pacjenta. Dwa razy Pan doktor przeprowadził - w moim przypadku - operację i za każdym razem wykazał się wysokiej klasy profesjonalizmem. Skupił się na jakości zabiegu i jakości życia podczas rekonwalescencji. Polecam Tego Doktora. Jest doświadczony, świetny w tym, co robi, traktuje pacjenta podmiotowo. Pozdrawiam wszystkich. Gabi

Gabi

Lekarz niekompetenty, Nieuprzejmy, przerywa wypowiedzi pacjenta. Nie pretenduje na miano lekarza. Nieprecyzyjny, doprowadził moja osobę swoją postawą do łez za 120 zł. Oprócz zajrzenia do gardła, uszu i nosa nie wykonał żadnego badania. Odesłał do lekarzy, u których jak mu wspominałam juz byłam. Nie polecam!!!

Wizyta prywatno publiczna, podczas gdy inni "konowaly" probowali mnie leczyc wiele lat nietrafnie, Pan Doktor na pierwszej wizycie narywowal na kartce schemat zawilosci zatok, skierowal na zabieg, wykonal go perfekcyjnie, na zyczenie (bez uspienia) wiec widzialem pelen profesjonalizm i pewnosc ruchow. Chcialbym spotykac tylko takich lekarzy na swej drodze. Szacunkek data zabiegu 2008

Chcialbym spotykac tylko takich lekarzy na swej drodze.
Szacunkek data zabiegu 2008

Przez ponad 20 lat chodziłem po lekarzach. Złaziłem wszystkich laryngologów w okolicy po kilka razy, prywatnie, państwowo. Internistów też zresztą. Straciłem 20 lat życia, kupę zdrowia, czasu i pieniędzy. Dr Kaniuk zadał tylko kilka pytań, rzucił okiem do gardła i od razu wiedział co mi jest. Bo to dobry lekarz. Nie zaliczyłem serii wizyt, z których nie wynika nic więcej oprócz konsternacji i dziurawej kieszeni. Bo to uczciwy człowiek.

od kilku lat choruje na zatoki i polipy miałam juz kilkakrotnie usuwane uróżnych fachowców wiem że w moim przypadku polipy nie sa do całkowitego wyleczenia i dlatego pogodziam sie z ty że systematycznie musze odwiedzac poradnie jak dotad żaden lekarz po zbiegachnie wprowadza mi leków a papn doktor Kaniuk przeciwnie i zawsze trafnie bo miałam na jakis czas spokój teraz znowu jestem w trakcie leczenia