dr n. med. Wojciech Kaniuk

Alergolog

Lekarz Kaniuk nie bierze pod uwagę innych chorób podejmując immunoterapię , nie robi wywiadu z pacjentem odnośnie obecnie przyjmowanych leków i dodatkowych chorzeń , liczy się kasa nie ,,zwykły pacjent '' nie polecam , nie stać mnie .

Zdecydowanie odradzam leczenie u tego lekarza.Pan doktor zlecił mi rekonstrukcję przegrody nosowej.Jednakże po wykonaniu tego zabiegu w publicznym szpitalu(a nie w jego prywatnej klinice), który sam mi zaproponował, przy następnej wizycie odmówił mi sprawdzenia czy mój nos po operacji funkcjonuje sprawnie.

KOMPETENTNY, KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO, POSWIĘCA PACJENTOWI ODPOWIEDNIO DUŻO CZASU, POLECAM!

Wizyta prywatno publiczna, podczas gdy inni "konowaly" probowali mnie leczyc wiele lat nietrafnie, Pan Doktor na pierwszej wizycie narywowal na kartce schemat zawilosci zatok, skierowal na zabieg, wykonal go perfekcyjnie, na zyczenie (bez uspienia) wiec widzialem pelen profesjonalizm i pewnosc ruchow. Chcialbym spotykac tylko takich lekarzy na swej drodze. Szacunkek data zabiegu 2008

Chcialbym spotykac tylko takich lekarzy na swej drodze.
Szacunkek data zabiegu 2008

od kilku lat choruje na zatoki i polipy miałam juz kilkakrotnie usuwane uróżnych fachowców wiem że w moim przypadku polipy nie sa do całkowitego wyleczenia i dlatego pogodziam sie z ty że systematycznie musze odwiedzac poradnie jak dotad żaden lekarz po zbiegachnie wprowadza mi leków a papn doktor Kaniuk przeciwnie i zawsze trafnie bo miałam na jakis czas spokój teraz znowu jestem w trakcie leczenia

Tragedia, bardzo nieuprzejmy, nic nie chce tlumaczyc, jego praca sprawia mu problemy - pora zmienic zawód? Ma pretensje, podnosi glos, powinien stracic uprawnienia.

Przez ponad 20 lat chodziłem po lekarzach. Złaziłem wszystkich laryngologów w okolicy po kilka razy, prywatnie, państwowo. Internistów też zresztą. Straciłem 20 lat życia, kupę zdrowia, czasu i pieniędzy. Dr Kaniuk zadał tylko kilka pytań, rzucił okiem do gardła i od razu wiedział co mi jest. Bo to dobry lekarz. Nie zaliczyłem serii wizyt, z których nie wynika nic więcej oprócz konsternacji i dziurawej kieszeni. Bo to uczciwy człowiek.

2008r SUPER bez komentarza oby wiecej takich specjalistow

2008r SUPER bez komentarza oby wiecej takich specjalistow

bardzo dobry fachowiec . Zmienia metody jesli jedna okazuje sie nieskuteczna . Mysli i nie traktuje pacjenta przedmiotowo .

Bardzo konkretny. Trafiłam z przekonaniem, że dolega mi coś zupełnie innego, a Pan dr przeprowadził ze mną bardzo drobiazgowy wywiad, zbadał laryngologicznie i wyprowadził z błędu. Niesamowite, że wcześniej leczono mnie bez efektów kilka lat na nieistniejącą chorobę. Od kiedy zaczęłam brać przepisane leki czuję się o wiele lepiej! POLECAM. PRAWDZIWY SPECJALISTA!