lekarz Zofia Żemła

Alergolog, Pediatra

3,7

Jestem zadowolona z wizyt, dokładny wywiad, dzieci od razu miały zrobione testy, dopiero po wynikach przepisane leki. Widać, że Pani Doktor wie o czym mówi. U córki alergia nałożyła się z chorobą zakaźną skóry - pierwszy raz ktoś był nam w stanie to określić, do tej pory chodziliśmy do Pani Dermatolog, która upierała się, że to alergia, a dopiero po wizycie u Pani Doktor Żemły dostaliśmy maść, po której zmiany chorobowe na skórze zniknęły. Ze swojego doświadczenia polecam Panią Doktor.

Pani Doktor bardzo nie uprzejma Podejście do rocznego dziecka zerowe, nie zadała wogole pytania, w jaki sposób odbywa się pielęgnacja,nie pytała jakich środków używamy,a gdy uzyskała odpowiedź na pytanie wogole nie związane z przyczyna, oświadczyła ze ma 30 lat doświadczenia i to ona wie lepiej. Nie dość, że nie kontroluje czasu wizyty (rozumiem że czasem pacjent zajmuje więcej czasu), to przyjmuje wszystkich razem... I dzieci i dorosłych. Nie szukala przyczyny tylko stwierdziła, że ona ma racje. Kolejki wynikają raczej z faktu, iż kazdy szuka w miarę szybkich terminów, a nie ...

Pani Doktor bardzo nie uprzejma
Nie szukala przyczyny tylko stwierdziła, że ona ma racje.
Kolejki wynikają raczej z faktu, iż kazdy szuka w miarę szybkich terminów, a nie z kompetencji i uprzejmosci
Nie polecam

Polecam - na prawdę leczy z głową, a nie wypisuje szkodliwe leki. Chyba jedna z najlepszych specjalistek i przede wszystkim dba o dzieci.