Pediatra Mysłowice

lekarz Monika Staśko

Orzeszkowej 34
41-400 Mysłowice

Podczas rzadkich wizyt z dzieckiem u pani doktor Staśko odnoszę wrażenie, że jestem intruzem w gabinecie. Nie oczekuję kumpelskich relacji z lekarzem, natomiast jej stosunek do mnie i dziecka określiłabym jako raczej oschły i zniechęcający. Pani doktor zbiera wywiad o objawach, lecz nie zadaje żadnych dodatkowych pytań, które zdradzałyby zainteresowanie pogłębioną diagnozą. Bardzo oszczędnie udziela jakichkolwiek wskazań. Trzeba wyciągać od niej podstawowe informacje dot. np. dawkowania leków.

Nie ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Radosława Barnaś-Baniel

ulica Zapolskiej 24
41-400 Mysłowice

Świetny lekarz, zdecydowanie godny polecenia. Zawsze przeznacza tyle czasu ile trzeba dla konkretnego pacjenta. Stosuje zarówno tradycyjne jak i nowoczesne metody leczenia, jednak zawsze stawia na empatię i wsparcie. Ma świetne podejście do dzieci, tworzy przyjazną i ufną atmosferę, dzięki której moje dzieci całkowicie przestały się bać uczęszczania do przychodni. Bezpośrednio się do nich zwraca i zachęca do dialogu, a rodzicom zawsze odpowiada wnikliwie na wszelkie pytania. Jak dla mnie ...
Opinia dodana przez: Antoni

Ilona Pawełczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Justyna Kozakiewicz-Stolecka

Mikołowska 38D/62
41-400 Mysłowice

LEKARKA z powołania, z sercem na dłoni, dla dzieci miła, uprzejma dla rodziców również.
Fachowo przekazana wiedza odnośnie dolegliwości /choroby, wszystko wytłumaczy, jasno i prosto.
Zawsze uśmiechnięta i otwarta na pacjenta.
Oby więcej takich lekarzy ❤️
Uwielbiamy Panią dr
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Gabriela Philipp

Mysłowice

Bardzo dobry pediatra. Osoba bardzo doświadczona i konkretna. Odpowie na każde pytanie. Doskonale zna swoich pacjentów. Ja jestem zadowolona z tego, że moje dziecko jest pod jej opieką.

Gabriela Skowron

Neonatolog, Pediatra

Pro-Vita
Hlonda
Mysłowice

Chodze z corka do Pani doktor od dwoch lat. Przepisalam sie od innego pediatry z nadzieją, ze Pani doktor bedzie bardzie zaangazowana podczas wizyty. Niestety... Pani doktor jest bardzo nieuprzejmna, niekompetentna. Obojetnie podchodzi do problemu. Odnioslam wrażenie podczas ostatniej wizyty, ze wrecz odrzuca ja dziecko.
Idąc do lekarza oczekuje otrzymania pomocy, wyjaśnienia. Tutaj tego nie ma. Z łaska skierowanie na badania lub innego lekarza. Jest to moja pierwsza opinia, ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Zofia Żemła

Alergolog, Pediatra

3 Maja 58
41-408 Mysłowice

Jestem zadowolona z wizyt, dokładny wywiad, dzieci od razu miały zrobione testy, dopiero po wynikach przepisane leki. Widać, że Pani Doktor wie o czym mówi. U córki alergia nałożyła się z chorobą zakaźną skóry - pierwszy raz ktoś był nam w stanie to określić, do tej pory chodziliśmy do Pani Dermatolog, która upierała się, że to alergia, a dopiero po wizycie u Pani Doktor Żemły dostaliśmy maść, po której zmiany ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jolanta Kawecka

Mysłowice

leczyła moje dzieci od urodzenia do 18 roku zycia i nigdy nie miałam potrzeby zmiany lekarza była świetna

lekarz Anna Świątek-Baczkowska

Reumatolog, Pediatra

MINI -KLINIKA
gen.J.Ziętka 74c
Mysłowice

Z czystym sumieniem poleca, byłam pod opieką Pani Doktor przez 4 lata i pomogła mi przejść w stan reemisji przy MRZS. Miała dużo cierpliwości, bardzo dużo tłumaczyła i miała przede wszystkim dobre podejście :).
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Marcin Grduszak

Łokietka 6
41-400 Mysłowice

Świetny lekarz wspaniałe podejście do dzieci i rodziców. Nie przepisuje całej encyklopedii leków na byle przeziębienie i dostrzegł u mojego dziecka schorzenie którego dotąd nie zauważył żaden lekarz.
Opinia dodana przez: Irena

Pediatrzy w Mysłowicach