Pediatra Mysłowice

Pediatra, Lekarz rodzinny

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta

Mysłowice

leczyła moje dzieci od urodzenia do 18 roku zycia i nigdy nie miałam potrzeby zmiany lekarza była świetna

Mikołowska 38D/62
41-400 Mysłowice

Byłam dziś na wizycie u Pani doktor z moja córka i synem. Mój syn zachwycony porozmawiał porysował, córka pierwszy raz nie ryczała jak ją Pani doktor badała. Uważam że ma naprawdę super podejście do dzieci. Może nie daje od razu antybiotyków ale prosi o częste wizyty czy coś sie nie "wykluło". Naprawde nie chciało się wychodzić z pokoju lekarskiego. Polecam!

3 Maja 58
41-408 Mysłowice

Polecam - na prawdę leczy z głową, a nie wypisuje szkodliwe leki. Chyba jedna z najlepszych specjalistek i przede wszystkim dba o dzieci.
Opinia dodana przez: Kuba

Łokietka 6
41-400 Mysłowice

Świetny lekarz wspaniałe podejście do dzieci i rodziców. Nie przepisuje całej encyklopedii leków na byle przeziębienie i dostrzegł u mojego dziecka schorzenie którego dotąd nie zauważył żaden lekarz.
Opinia dodana przez: Irena

Mysłowice

Bardzo dobry pediatra. Osoba bardzo doświadczona i konkretna. Odpowie na każde pytanie. Doskonale zna swoich pacjentów. Ja jestem zadowolona z tego, że moje dziecko jest pod jej opieką.

Orzeszkowej 34
41-400 Mysłowice

Mam kilka słów do tych, którzy źle piszą o pani doktor Monice. Czy Wam się wydaje że to jest NADczłowiek? Ta kobieta ma rodzinę,swoje życie ... Nie wymagajcie cudów od Człowieka! Bo to tylko człowiek! Każdemu z nas zdarzają się trudne dni. Ale nie można na tej podstawie wystawiać opinii lekarzowi. Znam panią doktor od XXX lat i wiem że bardzo ważna jest współpraca rodziców z lekarzem. Ale jak jej ...
Opinia dodana przez: Andrzej P.

Pro-Vita
Hlonda
Mysłowice

Chodze z corka do Pani doktor od dwoch lat. Przepisalam sie od innego pediatry z nadzieją, ze Pani doktor bedzie bardzie zaangazowana podczas wizyty. Niestety... Pani doktor jest bardzo nieuprzejmna, niekompetentna. Obojetnie podchodzi do problemu. Odnioslam wrażenie podczas ostatniej wizyty, ze wrecz odrzuca ja dziecko.
Idąc do lekarza oczekuje otrzymania pomocy, wyjaśnienia. Tutaj tego nie ma. Z łaska skierowanie na badania lub innego lekarza. Jest to moja pierwsza opinia, ...
Opinia dodana przez: Magda

ulica Zapolskiej 24
41-400 Mysłowice

Pani doktor wymaga uaktualnienia wiedzy. Nie promuje karmienia piersią, bazuje na niewiedzy młodych mam polecając początki rozszerzania diety po 4 miesiącu. Nie wysłuchuje objawów, nie prowadzi dialogu a od razu stawia nietrafioną diagnozę (w naszym przypadku okazało się, że syn ma nietolerancję laktozy i alergię na BMK, ale to musieliśmy iść prywatnie do poleconej pani dr).
Mojemu wcześniakowi nie wystawiła wtedy gdy były pierwsze oznaki obniżonego napięcia mięśniowego(wcześniaki ...
Opinia dodana przez: Ula

MINI -KLINIKA
gen.J.Ziętka 74c
Mysłowice

Wielki minus nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pediatrzy w Mysłowicach