Pediatra Mysłowice

Lekarz rodzinny, Pediatra

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Wioletta

Mysłowice

Bardzo wysoko oceniam profesjonalne podejście do pacjenta.

Bardzo wysoko oceniam profesjonalne podejście do pacjenta.

Mikołowska 38D/62
41-400 Mysłowice

Byłam dziś na wizycie u Pani doktor z moja córka i synem. Mój syn zachwycony porozmawiał porysował, córka pierwszy raz nie ryczała jak ją Pani doktor badała. Uważam że ma naprawdę super podejście do dzieci. Może nie daje od razu antybiotyków ale prosi o częste wizyty czy coś sie nie "wykluło". Naprawde nie chciało się wychodzić z pokoju lekarskiego. Polecam!

Łokietka 6
41-400 Mysłowice

Świetny lekarz wspaniałe podejście do dzieci i rodziców. Nie przepisuje całej encyklopedii leków na byle przeziębienie i dostrzegł u mojego dziecka schorzenie którego dotąd nie zauważył żaden lekarz.

Opinia dodana przez: Irena

Mysłowice

Bardzo dobry pediatra. Osoba bardzo doświadczona i konkretna. Odpowie na każde pytanie. Doskonale zna swoich pacjentów. Ja jestem zadowolona z tego, że moje dziecko jest pod jej opieką.

Orzeszkowej 34
41-400 Mysłowice

Ze wszech stron godny polecenia lekarz, z ogromną wiedzą i indywidualnym podejściem do pacjenta. Otrzymuję każdoroazowo fachową opiekę i informację, a moje dzieci najlepsza opekę medyczną jaką mogę im zapewnić w Mysłowicach.

Opinia dodana przez: Barbara

Pro-Vita
Hlonda
Mysłowice

TAK TAK TAK!!!!Bardzo dobry lekarz,Dr.Skowron prowadziła mnie jako dziecko.dzis sama jestem mamą i mam do niej 100% zaufanie.zawsze mozna liczyc na rade i fachowa opieke!Byla przy narodzinach mojej córki i od pierwszych minut zajmowała sie nia! juz w szpitalu dostałam od pani Doktor rady dotyczące opieki i pielgnacji noworodka!!serdecznie polcam:))

ulica Zapolskiej 24
41-400 Mysłowice

Pani doktor zawsze poswieca tyle czasu i uwagi ile wymaga tego pacjent lub jego rodzic. Zawsze rozwieje wszelkie moje watpliwosci a do tego jest osoba pozytywnie nastawiona i ciepla w kontakcie.

Opinia dodana przez: Judyta W

MINI -KLINIKA
gen.J.Ziętka 74c
Mysłowice

Wielki minus nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Jerzy Pietruszewski

Neurolog dziecięcy, Pediatra