Pediatra Mysłowice

lekarz Radosława Barnaś-Baniel

ulica Zapolskiej 24
41-400 Mysłowice

Trochę mnie dziwią te negatywne opinie. Ja przychodzę do pediatry po trafną diagnozę i skuteczne leczenie i ZAWSZE z tym właśnie wychodzę z gabinetu Pani Radosławy. Nasza przygoda jest krótka bo synek ma dopiero 21 miesięcy ale za każdym razem mam poczucie, że jesteśmy dobrze zaopiekowani. Owszem, to nie jest osoba w obecności której czuję się jak u przyjaciółki na kawie ale ja nie po to tam przychodzę.
Opinia dodana przez: Justyna

Ilona Pawełczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Justyna Kozakiewicz-Stolecka

Mikołowska 38D/62
41-400 Mysłowice

LEKARKA z powołania, z sercem na dłoni, dla dzieci miła, uprzejma dla rodziców również.
Fachowo przekazana wiedza odnośnie dolegliwości /choroby, wszystko wytłumaczy, jasno i prosto.
Zawsze uśmiechnięta i otwarta na pacjenta.
Oby więcej takich lekarzy ❤️
Uwielbiamy Panią dr
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Gabriela Philipp

Mysłowice

Bardzo dobry pediatra. Osoba bardzo doświadczona i konkretna. Odpowie na każde pytanie. Doskonale zna swoich pacjentów. Ja jestem zadowolona z tego, że moje dziecko jest pod jej opieką.

lekarz Zofia Żemła

Alergolog, Pediatra

3 Maja 58
41-408 Mysłowice

Jestem zadowolona z wizyt, dokładny wywiad, dzieci od razu miały zrobione testy, dopiero po wynikach przepisane leki. Widać, że Pani Doktor wie o czym mówi. U córki alergia nałożyła się z chorobą zakaźną skóry - pierwszy raz ktoś był nam w stanie to określić, do tej pory chodziliśmy do Pani Dermatolog, która upierała się, że to alergia, a dopiero po wizycie u Pani Doktor Żemły dostaliśmy maść, po której zmiany ...
Opinia dodana przez: Anna

Gabriela Skowron

Neonatolog, Pediatra

Pro-Vita
Hlonda
Mysłowice

Chodze z corka do Pani doktor od dwoch lat. Przepisalam sie od innego pediatry z nadzieją, ze Pani doktor bedzie bardzie zaangazowana podczas wizyty. Niestety... Pani doktor jest bardzo nieuprzejmna, niekompetentna. Obojetnie podchodzi do problemu. Odnioslam wrażenie podczas ostatniej wizyty, ze wrecz odrzuca ja dziecko.
Idąc do lekarza oczekuje otrzymania pomocy, wyjaśnienia. Tutaj tego nie ma. Z łaska skierowanie na badania lub innego lekarza. Jest to moja pierwsza opinia, ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jolanta Kawecka

Mysłowice

leczyła moje dzieci od urodzenia do 18 roku zycia i nigdy nie miałam potrzeby zmiany lekarza była świetna

lekarz Anna Świątek-Baczkowska

Reumatolog, Pediatra

MINI -KLINIKA
gen.J.Ziętka 74c
Mysłowice

Z czystym sumieniem poleca, byłam pod opieką Pani Doktor przez 4 lata i pomogła mi przejść w stan reemisji przy MRZS. Miała dużo cierpliwości, bardzo dużo tłumaczyła i miała przede wszystkim dobre podejście :).
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Marcin Grduszak

Łokietka 6
41-400 Mysłowice

Świetny lekarz wspaniałe podejście do dzieci i rodziców. Nie przepisuje całej encyklopedii leków na byle przeziębienie i dostrzegł u mojego dziecka schorzenie którego dotąd nie zauważył żaden lekarz.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Katarzyna Adler

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 1 im. św. Karola Boromeusza
ulica Mikołowska 1
41-400 Mysłowice

Niestety Pani doktor traktuje ludzi z góry albo kiedy ma na to ochotę. W przychodni jest nieuprzejma i notorycznie się spóźnia. Nie można jej zwrócić uwagi bo przecież jest "lepsza", od innych. Nie udziela nawet odpowiedzi na pytania jeśli się do niej podejdzie. Ostatnio chciałam tylko by zerkla na niepokojący wynik badań u dziecka- niestety trzeba dwa tygodnie czekać i się zapisać. Szok. Nie tak powinien postępować pediatra
Opinia dodana przez: Małgorzata

Pediatrzy w Mysłowicach