lekarz Justyna Kozakiewicz-Stolecka

Pediatra

LEKARKA z powołania, z sercem na dłoni, dla dzieci miła, uprzejma dla rodziców również. Fachowo przekazana wiedza odnośnie dolegliwości /choroby, wszystko wytłumaczy, jasno i prosto. Zawsze uśmiechnięta i otwarta na pacjenta. Oby więcej takich lekarzy ❤️ Uwielbiamy Panią dr

Zawsze uśmiechnięta i otwarta na pacjenta.
Oby więcej takich lekarzy ❤️
Uwielbiamy Panią dr

Moja córka też miała zlecone bańki, zdziwiłam się , ale zaczęłam działać i ku mojemu zaskoczeniu pomogło. Pani Dr bardzo miła i sympatyczna , chodzę do niej od 13 lat i jestem bardzo zadowolona.

Byłam dziś na wizycie u Pani doktor z moja córka i synem. Mój syn zachwycony porozmawiał porysował, córka pierwszy raz nie ryczała jak ją Pani doktor badała. Uważam że ma naprawdę super podejście do dzieci. Może nie daje od razu antybiotyków ale prosi o częste wizyty czy coś sie nie "wykluło". Naprawde nie chciało się wychodzić z pokoju lekarskiego. Polecam!

Pani doktor chyba znalazła dyplom z pediatrii w chipsach. Na zapalenie oskrzelikòw każe odstawić wszystkie leki i zaleca bańki. Szarlatan a nie lekarz. Nigdy więcej. Przestrzegam.