Bożena Leśniok

Alergolog, Pediatra

Niestety była to dla nas bardzo nieprzyjemna wizyta. Jestem zdruzgotana tym, że lekarz, który powinien być wsparciem – zawstydza moje dziecko. Gabinet lekarski jest wystarczająco stresującym miejscem, rolą lekarza jest sprawienie by dziecko czuło się komfortowo, a nie było poniżane, a rodzic traktowany z góry. Poza tym lekarka wyśmiewa decyzje rodziców, zamiast wspierać i edukować. Brak profesjonalizmu. Podejrzewam nieaktualną wiedzę. NIE POLECAM!!!

Lekarka traktuje pacjęta z góry, jest opryskliwa. Lubi wyrażać opinię, często na temat rzeczy niezwiazanych z diagnozą, próbując poniżyć przy tym pacjęta. Typowy przykład lekarza z kompleksem wyższości. Unikać!

Lekarz beznadziejny!!! Zamiast wziasc się za leczenie alergri syna wmawia dziecku astmę i leczenie sterydami bez jakichkolwiek dodatkowych badan ZENADA NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!