Bożena Leśniok

Alergolog, Pediatra

2,1
2,1

Nie wiem skąd negatywne opinie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Doktor ma super podejście do dzieci, zebrała dokładny wywiad, zbadała synka i szczegółowo wszystko wytłumaczyła. Wizyta przebiegła w jak najbardziej przyjaznej atmosferze.

Zostałem wyrzucony z gabinetu za brak maseczki, której nie noszę z powodu duszności, które leczę właśnie u tej pani i która miała mi wypisać zaświadczenie o przeciwwskazaniu do noszenia maseczki... Ot paradoks. Tłumaczenie tej prostej sytuacji nic nie dało. Kazano mi iść do apteki po maseczkę. Pani doktor opryskliwa, pretensjonalna, pogardliwa i z pewnością niekompetentna, o czym niestety przekonałem się już na poprzednich wizytach i o czym świadczy mój pogarszający się z roku na rok stan zdrowia. Stanowczo odradzam.

Moja córka była dzisiaj badan przez Panią lekarz. Pani doktor zachowywała się nieprzyjemnie krzyczała na dziecko, podnosiła głos na rodzica.

Pani lekarka bardzo nieprzyjemna w odbiorze. Szablonowy wywiad, czytany bez chwili zastanowienia, przy czym jest bardzo opryskliwa i niemiła. Stara się za wszelką cenę wywyższyć poprzez trakowanie pacjentów jak kompletnych idiotów. Jeśli chodzi o wytłumaczenie choroby i leczenia to dość schematycznie i na szybko, ale to bym wskazał jako jedyny, choć trochę pozytywny aspekt. To co pisali poprzednicy odnośnie „wyroków” i wydawania opinii przez panią lekarkę, tez jest prawdą. Niemniej, więcej nie pójdę do pani alergolog, to jest jej praca a nie wyrok a tak można to odczuć. Stanowczo odradzam.

Pani lekarka bardzo nieprzyjemna w odbiorze.
Stanowczo odradzam.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam serdecznie

Niestety była to dla nas bardzo nieprzyjemna wizyta. Jestem zdruzgotana tym, że lekarz, który powinien być wsparciem – zawstydza moje dziecko. Gabinet lekarski jest wystarczająco stresującym miejscem, rolą lekarza jest sprawienie by dziecko czuło się komfortowo, a nie było poniżane, a rodzic traktowany z góry. Poza tym lekarka wyśmiewa decyzje rodziców, zamiast wspierać i edukować. Brak profesjonalizmu. Podejrzewam nieaktualną wiedzę. NIE POLECAM!!!

Lekarka traktuje pacjęta z góry, jest opryskliwa. Lubi wyrażać opinię, często na temat rzeczy niezwiazanych z diagnozą, próbując poniżyć przy tym pacjęta. Typowy przykład lekarza z kompleksem wyższości. Unikać!

Lekarz beznadziejny!!! Zamiast wziasc się za leczenie alergri syna wmawia dziecku astmę i leczenie sterydami bez jakichkolwiek dodatkowych badan ZENADA NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!