dr n. med. Jolanta Wojsa

Dermatolog, Wenerolog

2,9
2,9

Chciałem potwierdzenia diagnozy internisty i lekarstw - otrzymałem . Leczenie pomogło. Cóż więcej trzeba? Miła uprzejma i przyjęła mnie w trybie alarmowym.

Zgadzam się ,że u p.Doktor to wizyty prywatne(pełni płatne)i niestety z tym ,że trzeba czekać bardzo długo mimo umówionego terminu.Jestem zadowolnoa średnio,chociaż chciała bym być w pełni,wiem że panią doktor na to stać.Jednak idzie na ilość i to jest to przykre w jej przypadku.

Jestem pasjentką od kilku lat, byłam z kilkoma problemami zawsze skutecznie wyleczone. Polecam.

Potwierdzam to, co napisał pacjent poniżej. Pani doktor zdecydowanie nastawia się na zabiegi "po". W moim przypadku trądzik nie był wyleczony i mimo ropnych wyprysków Pani doktor zaproponowała mi zabieg ingerujący w taką chorą skórę!

Umawiając się na wizytę należy się nastawić na dłuuuugie czekanie. Pani doktor umawia wizyty co 15 minut, żeby zapewnić sobie ciągłość pacjentów, ale jak się dowiedziałam w poczekalni na wejście standardowo trzeba czekać minimum ponad godzinę. W moim przypadku było to prawie 2,5 godz. i żadnego słowa przepraszam, (w przypadku bliskiej mi osoby, innym razem 1,5 godz.). W kolejkę przed terminem doktor wpuszcza też pacjentki, którym zbyt wcześnie nałożyła znieczulenie przed zabiegiem, inne pacjentki przecież mogą poczekać..... Poczekalnia jest bardzo mała z 4 krzesełkami, więc moim zdaniem trzymanie w korytarzu po 6-10 osób świadczy o braku szacunku dla pacjenta. Pani doktor nie zadaje dużo pytań od razu wypisuje receptę i planuje za miesiąc zabieg kosmetyczny. Jeśli ktoś ma dużo wolnego czasu i lubi przesiadywać w korytarzu może będzie zadowolony, ja już tam nie wrócę, bo skąd mam mieć pewność, że gdy ktoś nie szanuje mojego czasu i z góry nastawia się na przeprowadzanie dodatkowych zabiegów z medycyny estetycznej, stawiając diagnozy również nie będzie nastawiać się jedynie na maksymalizację swojego zysku?

Dziwne było to, że Pani Doktor zanim zaczęła ze mną rozmawiać, wykonała mnóstwo czynności, którymi moim zdaniem mogłaby się zająć kiedy w gabinecie nie ma pacjenta. Pani Doktor chyba od razu wiedziała co mi dolega, dlatego też "olała" wywiad ze mną. Denerwujące było niedopuszczenie mnie do głosu. Miałem wrażenie niepotrzebnego pośpiechu. Tłumaczenie leczenia było zadowalające, choć lekko powierzchowne. Pani Wojsa popełniła jednak dość istotny błąd jeśli chodzi o wiedzę medyczną, co kosztowało mnie lekki ubytek na zdrowiu. Błąd został jednak szybko i sprawnie naprawiony. Polecam Panią Doktor, gdyż, pomimo kilku mankamentów, widać, że jest w pełni profesjonalnym lekarzem.

Uratowała mi życie w dosłownym tego słowa znaczeniu

Uratowała mi życie w dosłownym tego słowa znaczeniu

jestem zadowolona, bo mój problem został rozwiązany

jestem zadowolona, bo mój problem został rozwiązany

REWELACYJNA PANI DOKTOR I DO TEGO SPECJALISTA W SWOIM FACHU NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!! WCZESNIEJ LECZYŁAM SIĘ U KILKU INNYCH SPECJALISTÓW DERNMATOLOGII - NIESTETY BEZSKUTECZNIE. PANI DOKTOR OD RAZU TRAFNIE POSTAWILA DIAGNOZE.PRZEMIŁA OSOBA, FANTASTYCZNY LEKARZ WYKONUJĄCY ZAWÓD Z ZAMIŁOWNIA I Z PASJĄ!!! POLECAM GORĄCO!!!