lekarz Jolanta Zalewska

Neurolog

3,3
3,7

Stawia diagnozę bez wykonania badań zaleconych przez lekarzy z kliniki lubelskiej. Ponadto zaleca by fizjoterapeuta sam dobrał zabiegi rehabilitacyjne (masaż przy podejrzeniu nowotworu rdzenia kręgowego). A komentarze w stylu: "kiedyś nie było rezonansu i TK i ludzie żyli więc nie ma sensu robić takich badań" pokazują poziom kompetencji tej Pani "doktor". Nie polecam i uważam że powinna stracić prawo wykonywania zawodu.

Jest bardzo dobrym lekarzem dobrze diagnozuje chorobę. I zapobiega dalszym postępowaniem choroby. Jest bardzo miła. polecam wszystkim Panią lekarz

Bardzo miła i kompetentna lekarka-neurolog.Pomogła nadzwyczajnie w moim nagłym schorzeniu z ostrym bólem.Polecam gorąco innym pacjentom , a napewno się nie zawiodą.Wielkie podziękowania!