prof. dr hab. n. med. Julian Dutka

2,7

Bardzo dobry lekarz to malo powidziane pelny profesjonalizm godny polecenia bardzo dobre podejście dp pacjenta

Super specjalista. Profesjonalne podejście. Na początku byłem nie ufny ale po zabiegu byłem bardzo szczęśliwy. Polecam !

Opiszę przypadek mojego Taty (78 l.). Ostatnie kilka lat Tato tylko o kulach i z koszmarnym bólem poruszał się po domu a reszta na wózku inwalidzkim. Tylko dlatego, że „specjaliści” ortopedzi z Inowrocławia stwierdzili, że z powodu zmian troficznych podudzia (po wypadku) zabieg alloplastyki jest niemożliwy, bo zbyt ryzykowny. Nie mogłam patrzeć na cierpienie Taty więc umówiłam prywatną wizytę i przywiozłam Tatę z drugiego końca Polski do prof. J. Dutki. Popatrzył na rtg kolan i powiedział krótko, że trzeba to zrobić. Poinstruował by zarejestrować Tatę w poradni ortopedycznej przy szpitalu ...

Popatrzył na rtg kolan i powiedział krótko, że trzeba to zrobić. Poinstruował by zarejestrować Tatę w poradni ortopedycznej przy szpitalu Żeromskiego. Po kilku miesiącach trafiliśmy tam do dr Skowronka. W między czasie Tata musiał uregulować źle leczone nadciśnienie tętnicze, usunąć nowotwora pęcherza moczowego i przebadać się u naczyniowca. Mimo tych wszystkich zawiłości w ciągu roku od wizyty w poradni Pan prof. osobiście zoperował obydwa kolana Taty. Nie dałam ani złotówki łapówki, jak to niektórzy tu sugerują. Od roku mój Tato znów chodzi. Jest bardzo szczęśliwy i dozgonnie wdzięczny Panu profesorowi. Ja zresztą też, bo mój Tato jest dziś w świetnej firmie. W szpitalu im. Żeromskiego cały personel oddziału ortopedycznego jest wspaniały. Syn profesora, dr Ł. Dutka a także bracia Skowronek to wspaniali specjaliści i sympatyczni ludzie. Podczas leczenia taty miałam cały czas kontakt mailowy i telefoniczny z lekarzami i na bieżąco byłam o wszystkim informowana.
BARDZO DZIĘKUJE PANU PROFESOROWI ZA NOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA MOJEGO TATY. ❤️

Może specjalistą jest dobrym, podobno najlepszym w małopolsce ale jak dla mnie jego podejście zostawia wiele do życzenia. W styczniu ubiegłego roku zostalem skierowany do szpitala im. Żeromskiego z zapaleniem stawu biodrowego lekarze stwierdzili że trzeba usunąć i tak też sie stało zapewniali że po 12 maksymalnie 14 tygodniach będę miał wstawioną endoprotezę na tym wszystko co dobre się kończy. Następnie do kontroli co 6 tygodni i tak do września. We wrześniu wreszcie doszla do skutku moja wyczekiwana alloplastyka. Po operacji lekarz powiedział że przeprasza ale operacja się nie udała, był płyn w stawie i odstąpiono od wszczepienia. Następnie zostałem skierowany do Wrocławia na oddział angiologiczny. Stamtąd wypisali mnie z wpisem w karcie informacyjnej że nie widzą przeciwwskazań do wszczepienia stawu. W grudniu na wizycie w szpitalu Żeromskiego ten wybitny specjalista kazał przepisać mi maść i ogólnodostępne tabletki na poprawę krążenia i znowu żeby zgłosić się 15 lutego z zapewnieniem ze później maksymalnie 2 tyg i będzie operacja. Zgłosiłem się w lutym a tu zamiast operacji mówi o jakiejś trzymiesięcznej karencji i wtedy zapytałem niech mi pan profesor wytłumaczy po co? A on na to że takie są procedury i że jeśli nie pasuje mi leczenie to proszę sobie zmienić placówkę. Na wizycie początkiem marca poinformował mnie że nie wszczepią mi endoprotezy i że jedyną placówką w Polsce jest szpital w Otwocku. Wypisał mi skierowanie i się ze mną pożegnał. Tak pozbył się problemu, nawet nie wysilił się żeby zadzwonić tam do jakiegoś specjalisty. To ja sam w internecie znalazłem ordynatora w Otwocku. Umówiłem się na prywatną wizytę, na tej wizycie dowiedziałem się że nie jestem pierwszą osobą którą pan Dutka odsyła do nich w ten sposób. Teraz wiem że pan Dutka nie jest najlepszym w Polsce. Najlepsi mierzą się z trudnościami a nie zostawiają z kwitkiem i radź sobie. Gdzie jest sumienie? Na koniec dodam że pani pielęgniarka w pokoju nr 14 zapytała mnie czy byłem na prywatnej wizycie u prof. Dutki a ja że nie, odpowiedziała tylko aha. Czyli wniosek "jak nie posmarujesz to nie pojedziesz". Lekarz dla bogatych a nie z powołania.

witam miałem przyjemność wizyty u pana doktora w prywatnym gabinecie moje doznania to: brak szacunku dla pacjenta wizyta na godz.17,00 przyjęty zostałem o 19,00 doktor chyba miał angielski czas ani przepraszam nie usłyszałem.Bardzo słaby kontakt na moje pytania żeby usłyszeć odpowiedź musiałem go do tego prawie zmuszać ,pracuje w gabinecie z swoim synkiem którego wdraża zanim pojawił się pan doktor bo przyjmował na dwa fronty to synek już dał mi diagnozę o czym poinformował tatkę i basta doktor już nie zaglądał w MRI i rtg musi pewnie ufać młodemu synkowi .dla mnie to absurd i brak kompetencji .z pełną odpowiedzialnością nie polecam tego lekarza nie liczy się dobro pacjenta tylko pieniądze jak on tak traktuje prywatnych pacjentów to co się dzieje przez NFZ pewnie tragedia

Jak dla mnie to bardzo dobry lekarz. Zna się na rzeczy, jest uprzejmy... Może niektórym się wydaje że nie interesuje go pacjent ale tak nie jest, może to ze względu na wiek pan doktor jest już zmęczony bo sprawia takie wrażenie. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora. Mam problemy z stawami kolanowymi i zawsze dokładnie zbada, wszystko mi wytłumaczy. Polecam :)

Jak dla mnie to bardzo dobry lekarz. Zna się na rzeczy, jest uprzejmy...
Polecam :)

zdecydowanie nie polecam tego lekarza -o wszystko trzeba pytac.doktor przeczytal tylko moje USG ,ktore prywatnie sobie zrobilam.Wizyta trwala niespelna 10 min.a koszt wizyty 150 zl. Aha pan doktpr bardzo przedmiotowo mnie potraktowal-praktycznie przez caly czas spogladal na moj biust [dodam ze bylam w golfie,a problem mam z kolanem ]Moze jako specjalista jest dobry-ja mam negatywne wrazenia.

lekarz nie musi być fajny.ma być kompetętny.świetnie wykonal u mnie alloplastyke biodra i jestem mu za to wdzięczny.spędzilem dużo czasu w innych szpitalach krakowskich,prosze mi wieżyć ,bywają lekarze którzy traktują pacjentów dużo bardziej obcesodowo.Dr Dutka jest ok

Polecam uslugi i operacje u tego dr. Jest kompetentny, dobrze wykonuje swoja prace, troszczy sie o pacjenta w szpitalu w czasie operacji oraz na wizytach pooperacyhnych. Jestem zadowolona.

Bardzo kompetentny ,ale niestety kontakt z pacjentem mały(robi wrażenie niezainteresowanego).Mysle ze jest niesamowicie zapracowany.Na pewno jest b.dobry w tym co robi.Zdecydowanie polecam tylko ciut więcej uśmiechu p.doktorze.