Pani Julita bardzo pomogła mi i mojej rodzinie. Uzyskaliśmy pomocne wsparcie, dzięki czemu uporalismy się z problemami w sytuacji rozwodu co nie było łatwe dla nas jako rodziców i naszych dzieci.

Pani Julita jest osobą bardzo wrażliwą, młodą, ciepłą ,kompetentną, z szerokim uśmiechem dla pacjenta. Jest kopalnią wiedzy medycznej, a polecam , bo u mojego jedynego dziecka stwierdzono autyzm. Pani Julita wykluczyła autyzm, musimy popracować nad naszym dzieckiem tylko lub aż i będzie dobrze. Cieszę się że na taką specjalistkę w Koninie można trafić. Bardzo polecam Panią Julitę.

Pani Julita to kompetentna pani psycholog, bardzo radosna ,ciepła pełna empatii,serdeczna i do tego wie co robi w tym zawodzie.Jej profesjonalizm widać zaraz w rozmowie . Mnie wystarczyły trzy wizyty ,by mnie podnieść ,, z psychicznego dołka,, Pani Julita to przede wszystkim bardzo dobry specjalista i osoba której zależy na dobru drugiego człowieka , wysłucha, doradzi,zdecydowana ,stanowcza dziękuję i bardzo polecam

Do Pani Julity przyjeżdżam z dzieckiem od niedawna , mamy duża odległość od Konina, jednak już po pierwszej wizycie uznaliśmy, że warto było. Bardzo polecam Panią Julita za to ,że rozumie nasze dziecko i wie jak do niego dotrzeć.

Panią Julitę pokochać można za uśmiech już przy wejściu, kompetencja i cierpliwość tej osoby daje nam nadzieję , by do takiej jak ona specjalistki powracać i ją polecać.

Pani Julita pomogła nam w bardzo ciężkich chwilach życia, kompleksowość podejścia , pełna empatii , autentyczna, bardzo polecam

Wspaniała jako specjalista, byliśmy w sytuacji bez wyjścia, a jednak Pani Julita znalazła wyjście z sytuacji, polecam

Pani Julita pełna szacunku dla drugiego człowieka z cierpliwością wysłuchuje naszych trosk, bardzo polecam.

Bardzo dobry psycholog. Moim zdaniem najlepszy, bardzo polecam;) Dysponuje czasem oraz z wielką uprzejmością podchodzi do 2 osoby

Wciąż poszukujesz "Psycholog Konin"?

ul. Kościuszki 13a/19
62-500 Konin