lekarz Julita Rynarzewska-Juszczak

Pani doktor bardzo niekompetentna. Nie rozpoznała udaru. Prawie straciłam przez nią życie. Brak poprawnej diagnozy. Nawet nie zostałam zbadana przez panią doktor i zostałam wypisana ze szpitala w złym stanie. Odradzam zdecydowanie.

Nie polecam. Pomylila się chyba z zawodem.Rentgen w oczach.Przez spodnie potrafi zdiagnozować,że nie ma obrzęku w nodze.Weterynarz ma lepsze podejście do zwierzęcia.Przez 4 godz.oczekiwania i wykloceniu się z łaski swojej przyszła.Niestety musieliśmy się jeszcze raz udać do innego szpitala w celu stosownej diagnozy.I taki konował psuje opinie szpitalowi.

Nie polecam. Pani doktor wystawiła na SORze receptę bez żadnych wcześniejszych badań. Pacjent zgłasza się z potwornym bólem brzucha, nie jest zrobione nawet USG. Po czym wypisuje go do domu. Gdyby nie lekarze z innego szpitala nie wiadomo, czy mój dziadek byłby jeszcze na świecie.