lekarz Julita Wołowiec

Wenerolog, Dermatolog

2,4
2,6

Bardzo kompetentna pani doktor, polecam każdemu. Miesiąc temu pani Julita usuwała mi znamię na twarzy. Wszystko bezboleśnie, efekt jest przepiękny.

Niestety pani doktor bardzo słaby lekarz. Koszt wizyty 200 zł a pani spojrzała przez biurko zapisała leki za 300 zł ,które nic nie pomogły i właściwie niczego nie wyjaśniła. Niestety wydając 500 zł muszę szukać kolejnego lekarz.

Niestety nie mogę polecić tej lekarki jeśli chodzi o zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Wykonałam zabieg, który spowodował opadnięcie skóry twarzy. Lekarka nie przyznała się do winy, nie zaproponowała żadnej rekompensaty i nie oddała pieniędzy za przeprowadzony zabieg.

Miałam problemy skórne, Pani doktor spojrzała tylko przez biurko i od razu zaproponowała super terapie złuszczajace za ponad 1500 zł. Nie było żadnej rozmowy o leczeniu, nie było pytań o tryb życia itp- czyli co robic żeby tą skóre poprawic - Nie polecam - wizyta trwała może 10 min -

Witam chciałam przekazać parę słów na temat dr Julity Wołowiec.Uważam ją za dobrego specjalistę. w trakcie mojej choroby, która trwa ok 8 miesięcy nie mogę powiedzieć złego słowa na jej temat.Na pierwszej wizycie zostałam poinformowana o sposobie leczenia i skutkach ubocznych. Wszystko zmierza na dobrej drodze. polecam

Witam