Lekarz z dużą wiedzą, sympatyczny i bardzo taktowny. W czasie wizyty na bieżąco wyjaśnia wszystkie wątpliwości i informuje o przebiegu badania. Biorąc pod uwagę stres zwiazany z wizytą bardzo polecam . St.Szymborska

St.Szymborska

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz wszystko dokładnie wyjaśnia polecam innym pacjentkom dr .Butkiewicza

dr .Butkiewicza

Super lekarz. Bardzo ciepły i kompetentny.

Super lekarz. Bardzo ciepły i kompetentny.

Znam Pana doktora Butkiewicza od wielu lat, jestem jego stałą pacjentką. Prowadził moją ciążę, zawsze miał dla mnie czas nawet po za terminami wizyt jak miałam jakieś wątpliwości, niepokoje mogłam pójść do przychodni i nigdy nie odmówił pomocy. Zawsze sympatyczny, uśmiechnięty, wszystko dokładnie wyjaśnia, poświęca pacjentce dużo uwagi mimo kolejek. Polecam.

BARDZO KOMPETENTNY Z DUŻĄ WIEDZĄ,TAKTOWNY,SYMPATYCZNY I WIDAĆ ,ŻE CHCE POMÓC KOBIECIE,JESTEM JUŻ PO 3-EJ WIZYCIE I POLECAM INNYM PACJENTKOM - BARBARA W.

nie wiem jak to napisać,ale p.dr butkiewicz a była to moja pierwsza wiyta tak fantastycznie przygotował mnie do tego badania,że mogę polecić go tzn.dr butkiewicza wszystkim innym młodyn kobietom,po tej wizycie strach przed badaniem ginekologicznym prawie całkowicie ustąpi - polecam - kasia b

Polecam z pełną odpowiedzialnością dr Butkiewicza.Jest ginekologiem badzo kompetentnym,świetnym psychologiem,który tak postępuje aby pacjentka poczuła się bardzo komfortowo i mogła z nim porozmawiać na wszystkie nawet często krępujące nas kobiety tematy.Mogę tylko zaznaczyć,że nie ma dla siebie zbyt dużo czasu,jest bardzo zagoniony T.B.

bardzo dobry i kompetentny lekarz, cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy wszystkie zagadnienia - jakby odpowiadając na pytania:) uprzedza o ew. dyskomforcie czy to przy badaniu czy przy leczeniu,trafiłam do tego lekarza z innej przychodni(po przeprowadzce)gdzie miałam wszystko "zdrowe" - a dzięki dokładności Pana Doktora zostałam właściwie zdiagnozowana i mam nadzieję że lada moment wyleczona :)

Pana Doktora znam od kilkunastu lat i nigdy nie spotkałam się z sytuacją, żeby składał "jakieś" propozycje. Jest bardzo dobrym lekarzem i fachowcem. Uprzejmy i kulturalny. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam z czystym sumieniem.

prowadziłam 2 ciąże u dr butkiewicza i wierzcie mi panie,że bardzo byłam zadowolona,wszystko wytłumaczył,otrzymałam wiele materiałów informacyjnych,skierowana byłam na wszystkie badania jakie należało wykonać w czasie ciąży-potwierdził to również lekarz na sali porodowej I.Siekiera

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Piaseczno"?

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49