lek. dent. Justyna Cygańczuk

Pani Justyna leczyła mojego zęba kanałowo. Była to dwójka więc chciałam, żeby ząb nie różnił się od innych. Delikatne leczenie (świetny sprzet dzieki któremu ból był bardzo mały w porównaniu z innymi zakładami) zaskutkowało porządnym wypełnieniem. Ząb nic się nie różni od reszty i tak ma pozostać - podobno pani dr używa najnowszych past wypełniających stosowanych na zachodzie. Cena mimo że nie refundowana usługa z funduszu (zakład nie dostał środków) bardzo przystępna - właściwie konkurująca z leczeniem państwowym - 180 za 2 wizyty! Jestem ogólnie bardzo zadowolona. Acha, co ważne, zastosowane wypełnienie ma gwarantować nie kruszenie się zęba - pani dr pochwaliła się, że ten preparat mają jako jedyny zakład we wschodniej Polsce...

Wyjątkowy profesjonalizm, cierpliwa, uczciwa, delikatna, zawsze w dobrym nastoju. Gorąco polecam dla dorosłych i dzieci.

Wielokrotnie ja i moja rodzina korzystalismy-i nadal korzystamy z wiedzy,kompetencji i niezwykle miłego i solidnego podejścia do pacjentów dr Justyny Cygańczuk. Jest jednym z niewielu lekarzy stomatologów,których mogłabym każdemu polecić,a znam ich niemało. Świetna w endodoncji,protetyka i "zwykłe" leczenie również na wysokim poziomie,a co najważniejsze-każdy pacjent jest dla Pani Doktor tak samo ważny i dla nikogo nie żałuje swojego czasu.

polecam gorąco. zawsze się bałam wizyt w gabinecie u stomatologa ale odkąd poznałam Panią Justynę to się zmieniło. Kiedy zgłosiłam się z bólem który promieniował z nieznanego miejsca bez problemu znalazła feralny ząb a poprzedni stomatolog bez potrzeby rozwiercił mi inny który nie wymagał natychmiastowego leczenia. Polecam i pozdrawiam :)

co roku chodze do dr na przeglad ,robila mi tez odbudowe zeba i koronke.Moja corka rowniez chodzi do dr.Jestesmy bardzo zadowolone.Niestety nie pamietam juz dokladnie ile zaplacilam za zeba ale warto bylo bo nikt nie wie ,ze jest nie moj.Bardzo mila .Dopoki jej nie spotkalam panicznie sie balam dentysty.Serdecznie polecam.

ok bardzo dobra lekarka byłem na kilku wizytach

ok bardzo dobra lekarka byłem na kilku wizytach

Było bosko. Miałem to nowe znieczulenie i siedziałem sobie jak na plaży pod parasolem :). Kobieto wybrałaś dobry zawód delikatność to Twoje drugie imię. Polecam panie z TOP-DENT

Kobieto wybrałaś dobry zawód delikatność to Twoje drugie imię.
Polecam panie z TOP-DENT

Bardzo miła Pani dr, spokojnie mi wszystko wytłumaczyła co i jak mam robić czego unikać. Fachowa pomoc. Polecam wszystkim. Ceny mają bardzo przystępne. Pozdrawiam

Pani doktor Justyna Cygańczuk jest w profesjonalistką, bardzo mi pomogła. Zajęła się mną bardzo dobrze, jest ciepliwa, uprzejma i świetnie zna się na swojej pracy. Nie tylko wyleczyła mi zęby ale również wykonała super pracę protetyczną . POLECAM ją wszystkim..

Wszystkim którzy cierpią z powodu bólu zeba i nie tylko . Polecam Panią doktor Justyne Cygańczuk. To bardzo mila osoba i na dodatek zna się na tym co robi. Naprawde polecam...

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lublin"?

Wertera 44
20-713 Lublin