mgr Justyna Dąbek - Karaśkiewicz

Logopeda

Zajmuję się profilaktyką logopedyczną, diagnozą i terapią wad wymowy i zaburzeń mowy oraz uczę dzieci czytania i pisania już od 3 roku życia.

Co mnie wyróżnia wśród innych logopedów:
- Sama tworzę pomoce logopedyczne dostosowane do zainteresowań dzieci np. z motywami ich ulubionych bajek.
- Indywidualny program terapii
- Logopedia to moja pasja
- Niskie ceny za terapię i diagnozę - 40 zł za 55 minut terapii.

Więcej informacji na www.gabinetsylabka.pl oraz pod nr tel. 502-688-922

Pani Justyna jest osobą bardzo ciepłą, kreatywną, wesołą i cierpliwą. Widać, że uwielbia pracować z dziećmi. Najlepszym tego dowodem jest uśmiech dzieci oraz to, że czują się docenione i chętnie współpracują. Pani Justyna posiada swoje niezawodne metody. Jako nauczycielka gorąco polecam!

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta , wiedza, kreatywność, komunikatywność, empatia ... wszystko na najwyższym poziomie