dr n. med. Justyna Jaworska

Diabetolog

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, która martwi się zdrowiem swoich pacjentów i traktuje ich jak swoich najbliższych. Chodziłam do wielu lekarzy, ale to ona ustabilizowala moja cukrzyce, wytłumaczyła wszystko jak najjaśniej, dobrała odpowiednie leki. Serdecznie polecam :)

Brak mi slow które są w stanie odzwierciedlić jak idealnym lekarzem jest Pani Justyna.Jej niezwykla troska i zaangażowanie dla każdego pacjenta, sprawia że chory patrzy na świat w bardziej optymistycznych i kolorowych barwach.Posiadane przez doktor umiejętności oraz jednocześnie przyjazne podejście motywują chorego do walki z tak trudną chorobą jaką jest cukrzyca.

Lekarz pracuje w Instytucie Medycyny Wsi. Uczyła się od najlepszych specjalistów - sama zresztą jest obecnie na najwyższym poziomie pod względem leczenia. Ustabilizowała moje zdrowie-nie mam żadnych objawów choroby cukrzycowej.

Dr Jaworska leczy moją cukrzycę już roku i robi to z sercem WIELKIEGO LEKARZA. Dba o każdy szczegół w tej nieuleczalnej chorobie. Bardzo przyjazna pacjentowi, życzliwa. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Lublin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin