lekarz Justyna Mentel

Neurolog

1,2
1,3

Nie polecam tej pani niestety. Człowiek umawia się prywatnie i czeka na wizytę tydzień. Umówiony na 19:00 przychodzi o 18:55 gdzie dowiaduje się ze pani doktor pojechała już sobie do domu… żenada i szkoda czasu…

poprostu lekarz "masakra" pisze to co chce zus itp. byłam na komisji 6min pod zegarkiem a napisała "Pani doktor" jakbym siedziała tam conajmniej godzinę. Jak tacy ludzie jak Ona mogą leczyć ludzi nawet zwierząt bym do leczenia Jej nie dała

Zostałem zmuszony zamieścić opinię dotyczącej Tej rzekomo „lekarki” dla dobra ogółu społecznego. Chcę przez to powiedzieć, iż pragnę przestrzec przez Tą „żałosną znachorką”. Jest to typowa patologiczna oszustka, która na zlecenie organów procesowych jest w stanie zrobić wszystko, nawet sfałszować opinię sądowo-lekarską a dokumentację medyczną badanego zniszczyć, jak to miało miejsce w moim przypadku (art. 233 § 4 kk, art. 276 kk). A niestety organy ścigania na to Jej pozwalają, przy tym nie dopatrując się żadnego przestępstwa. Jest to osoba bardzo bezczelna, arogancka, narcystyczna, pyszałkowata, fałszywa oraz obłudna. Jest Ona w zasadzie do wynajęcia przez takie organy jak ZUS, Sądy, Prokuratura itp. ponieważ co Te organy sobie zażyczą to Ona jest w stanie wszystko zrobić, nawet sfałszować opinię czy też zniszczyć dokumentację medyczną badanego, jak było to w moim przypadku. Jest to typowy służalczy „bękart” służący jako narzędzie de facto organom wyżej wymienionym, a nie pacjentom, czy też zwykłym obywatelom naszego kraju. Dziwię się tylko, iż toleruje to właściciel przychodni lekarskiej Centrum Medycznego „Hygea” w Tychach przy ul. Wysockiego 3, w której te wszystkie przekręty wyżej przytoczone Ona dokonuje. Mam nadzieję, że ten właściciel wyżej przytoczonej przychodni w końcu się obudzi i przegna Ją na cztery wiatry i nie będzie trzymał na swoich barkach, pod własnym dachem takiego obciążenia jakim jest Ten „patologiczny darmozjad”. Jak wyżej wykazałem jest to z pewnością „człowiek” niegodny zaufania, jak i również nie można takiemu „człowiekowi” powierzyć własne zdrowie, ba nawet własne życie! Ponieważ jest to osoba mało odpowiedzialna pod każdym względem. Dla Niej liczy się tylko „kasa”, a nie człowiek, Ona ma za zadanie niszczyć i tępić ludzi poprzez swoje nazwijmy je „opiniami sądowo-lekarskimi” na rzecz różnych organów procesowych, które mają te opinie chronić szeroko rozumiany interes Skarbu Państwa, a nie zwykłego człowieka, który domaga się swoich praw. Zresztą Ona tylko z tego żyje, ponieważ nic innego nie potrafi robić tylko niszczyć ludzi tylko dla własnej korzyści. Kończąc już ostrzegam wszystkich przed Tą „fałszywą jędzą”. Pozdrawiam.

Jak ktoś taki może być lekarzem? Przez swoje karygodne zachowanie potrafi doprowadzić człowieka do skrajnych emocji. Nie mam siły opisywać wizyty, mimo że była kilka miesięcy temu i patrzę na nią z dystansem. Żaden lekarz mnie jeszcze tak nigdy nie potraktował. Pani Justynie M. powinno się zabronić wykonywania zawodu.

W mojej ocenie jest to człowiek bezczelny, ignorantka. Brak uprzejmości wobec badanego, traktującego pacjenta instrumentalnie. Nie jest godna polecenia, sowich pacjentów traktuje instrumentalnie. Nie życzę nikomu aby ktokolwiek z nią miał do czynienia jako pacjent. Jest to narcystyczna cwaniaczka, niechlujna, bezczelna, pyskata ignorantka, przesiąknięta pychą do szpiku kości.

To jest lekarz masarka. Pani doktor jak już nie umie sobie poradzić z tym co jest pacjentowi to umie dać do zrozumienia że ból pacjenta to symulanctwo. "Leczy" jakiś czas a jak już nie ma pomysłu to z pacjentem jak z bydłem postępuje. Nie polecam zwłaszcza młodym osobom bo nic dobrego nie zrobi.

Skutecznie "chroni" interes ZUS i orzecznictwa tej firmy, a nie dobro człowieka i pacjenta... dziękuję za obcięcie renty - Marian.

Niestety Pani doktor nie zna się na problemach pacjentów. Badania przeprowadziła byle jak. Stwierdziła, że wszystko jest w należytej formie i skasowała 70 zł. Dopiero po pójściu do fachowca dowiedziałam się co mi faktycznie dolega. Żenada!

NIKOMU NIE POLECAM LECZYĆ SIĘ U TEJ PANI DOKTOR. ZAPEWNIAM, ŻE RACZEJ NIE POMOŻE, MAŁO TEGO PACJĘT BĘDZIE W GORSZYM STANIE NIŻ BYŁ. BARDZO MAŁO CZASU POŚWIĘCA SWOIM PACJĘTOM, WOGÓLE Z NIMI NIE ROZMAWIA, JEST NIE UPRZEJMA, NIE MIŁA I DO TEGO BEZCZELNA (I TAK TO MAŁO POWIEDZIANE. NIE KOMPETENTNA !!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wzbudza zaufania . Mało interesuje się pacjentem.

Nie wzbudza zaufania . Mało interesuje się pacjentem.