Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię rodzin, małżeństw i par. Specjalizuję się w psychoterapii przeznaczonej dla osób, które przeżywają stany lękowe, obniżony nastrój, przejawiają zaburzenia osobowości. Pomagam osobom, które doświadczają trudności w relacjach z ludźmi oraz w pełnieniu ważnych ról i zadań życiowych.
www.psychoterapia-kielce.pl

Dziękuję Pani Justynie za okazaną pomoc, która okazała się skuteczna w rozwiązaniu moich problemów. Pani Justyna życzliwie i z pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Szczerze polecam.

Dzięki pani Justynie poradziłem sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłem się u psychiatry, ale nie pomógł mi tak bardzo jak ona. Dziękuje i polecam.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Kielce"?

Marzena Dreczka

Psychoterapeuta