lek. dent. Justyna Pierścińska

Pani Justyna jest genialna dla dzieci. Rzadko mam ochotę kogoś zareklamować, właściwie nigdy nie miałam przekonania, że naprawdę mogę ręczyć. Idealny stomatolog na pierwszą wizytę dla dziecka. Zakłada pakt z małym pacjentem i świetnie rozpoznaje, kiedy należy być fair i przestać borować. Powinna sama założyć praktykę dla dzieci. Moja córka chce chodzić do dentysty!

Pełen profesjonalizm, precyzja, cały proces leczenia szczegółowo wytłumaczony. Pani Doktor jest ciepłą i sympatyczną osobą, która odpowie na każde pytanie. Gorąco polecam!!!

Witam, polecam Panią Doktor, miłe podejście do pacjenta i kompleksowe leczenie, wszystko dokładnie tłumaczone jest pacjentowi

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024