lekarz Justyna Zborowska-Skrobanek

Bardzo miła i profesjonalna Pani dr jako jedyna dobrała mi dobrze soczewki kontaktowe( chodź inni nie mogli)Jestem bardzo wdzięczna i polecam.

Byłam umówiona na konkretną godzinę,a przyjęta zostałam 1,5 godź. później.Płacąc musiałam się upomnieć o rachunek.W gabinecie lekarskim na biurku nieporządek,unoszący się kurz,bałagan.Lekarz Justyna Zborowska-Skrobanek (na pieczątce brak specjalizacji okulistycznej!!)wyraźnie się śpieszyła,po badaniu nie dowiedziałam się niczego,czego już wcześniej bym nie wiedziała.Na zadane pytania nie otrzymałam odpowiedzi.Otrzymałam skierowanie na rezonans bez informacji,gdzie mogę to badanie wykonać.Kiedy poprosiłam o sprecyzowanie miejsca badania otrzymałam odpowiedź: "Nie wiem,ja tu pracuję kilka godzin" !!!! Kategorycznie odradzam tę placówkę (pseudo-specjalistyczną).Dwie panie w rejestracji nie umiały udzielić informacji,gdzie mogę zrobić to badanie,natomiast natychmiast zaproponowały zrobienie go u nich - odpłatnie.
Jeszcze raz stanowczo odradzam,szkoda zdrowia,pieniędzy i czasu.