Filtruj terminy

Lekarze Okulista Wrocław

- 155
Bardzo miła, dokładna, profesjonalna i pełna empatii Pani Doktor. Szczegółowo zbadała mój problem i udzieliła kompleksowych wyjaśnień na każde zadanie pytanie. Wizyta była przyjemnością! Zdecydowanie polecam każdemu Panią Jolantę.
Opinia dodana przez: Patrycja
witam . pani doktor Agopsowicz jest bardzo dobrym specjalistą, traktuje pacjentów indywidualnie dużo czasu poświęca nie tylko na badanie ale na tłumaczeniu tematyki leczenia i postępowania w trakcie leczenia .ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest miła serdeczna i bardzo ciepła.Jest godna polecenia . Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak pani doktor Agopsowicz to nasza służba zdrowia byłaby na bardzo wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Krystyna
Narazie miała jedną operację zaćmy i czeka mnie jeszcze jedna. Operację prowadzi dr Marszałek. Jak zdjęłam opatrunek po operacji to już widzę bardzo dobre efekty. Dr Piotr Marszalik jest jak anioł. Ratuje mój wzrok i są efekty. Wszystkim polecam właśnie tego lekarza. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Aneta
Nie często można spotkać takiego lekarza, z tak pozytywnym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam.
Mam 66 lat. Jako emerytowany oficer wielokrotnie wielokrotnie bywałem u różnych lekarzy specjalistów, w tym okulistów. Na ogół wychodziłem z mieszanymi uczuciami. Jakiś dobry los i wyjątkowe szczęście mnie spotkało, że w momencie, kiedy widziałem już tylko przez mgłę, zupełnie przypadkowo trafiłem na wizytę do Pana doktora Kaczmarka. Poczułem się jak bym był w zupełnie odległym, nieznanym kraju. Osobowość, uprzejmość, kontakt z pacjentem, skromność, rzeczowość i widoczny gołym okiem nieprzeciętny ...
Opinia dodana przez: Aleksander
Profesjonalna Pani doktor, szczegółowa, układająca dobro badanego pacjenta - ponad własny zysk i interesy! Polecam
Dzięki Pani Doktor moja córka jest zdrowa.Dziękuję mama pacjętki z Bolesławca
Pani doktor jest aptekarsko dokładna i to bardzo wzbudza zaufanie do niej.
wspaniały człowiek o wielkim sercu, oddany pacjentom, lekarz z powołania . Oby takich ludzi w medycynie było więcej.
Jestem pacjentką doktor Jarzębińskiej-Vecerowej od kilkunastu lat. Poczekalnia zawsze jest pełna, a ja nigdy nie czułam się potraktowana "na chybcika"... Nawet, kiedy przyszłam do gabinetu bez wcześniejszego zapisu (nagły wypadek), zostałam przyjęta, zbadana i uspokojona. W dodatku badanie było gratisowe... Pani doktor ma wszystko, co potrzebne, by być doskonałym lekarzem... Wielką kulturę osobistą, ogromną wiedzę zawodową i serdeczne podejście do pacjenta. Od znajomych wiem też, że ma doskonałe podejście do ...
Opinia dodana przez: Iwona
doskonały lekarz, kompetentna, komunikatywna , miła ,serdeczna ..z przyjemnością chodzę do niej z dziećmi
Lekarz którego zawsze polecam znajomym bo zawsze wczuwa się w problem pacjenta i diagnozę opiera na bardzo skrupulatnych badaniach.
Opinia dodana przez: Adam
W lutym 2016 roku niespodziewanie straciłem wzrok w lewym oku. Pani dr Patrycja Gawrońska z Ośrodka Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej (OKOM) bezbłędnie rozpoznała u mnie zakrzep żyły skroniowej dolnej siatkówki i wdrożyła właściwe leczenie. To dzięki jej fachowej opiece i wysokim kompetencjom zawodowym mój stan uległ znaczącej poprawie. Pani dr Patrycja Gawrońska jest nie tylko godnym polecenia specjalistą, niosącym skuteczną pomoc, ale przede wszystkim lekarzem o wielkim sercu, życzliwym i ...
Dzieki interwencji pana Tomasza i pani Hanny Zajac-Pytrus mam zagojone oko po uderzeniu pilka. Mialem zabieg laseroterapii, poniewaz mialem przedarciowy otwor siatkowki. Po 2 tygodniach zwolnienia stwierdzono, ze siatkowka jest super przylozona. Bardzo goraco polecam pana Tomka.
Opinia dodana przez: mac
Nigdy nie sądziłem że zabieg usunięcia zaćmy może być tak bezproblemowy i bezbolesny. Jestem pełen podziwu dla tej Pani za maksimum profesjonalizmu którego miałem przyjemność doświadczyć z Jej strony. Mogę sobie jedynie życzyć by wszyscy lekarze w tym kraju mieli takie podejście do zawodu jak Pani doktor Koziorowska. Ukłony należą się również wszystkim zaangażowanym w wykonywanie tych zabiegów w Spectrum którzy w moim przypadku zasługują na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Krzysztof Libera
Naprwadę, bardzo bardzo polecam - bardzo dobry fachowiec - specjalista a poza tym bardzo sympatyczna , miła i uśmiechnięta Osoba, naprawde mało takich - Bardzo Polecam:):):)
Opinia dodana przez: MAREK
Wspaniały lekarz polecam wszystkim leczę się już kilka lat uważam że najlepszy lekarz zna swój fach najlepszy w Świdnicy
Opinia dodana przez: Kamil
Z całego serca dziękuję Pani Dr hab. n. m. Patrycji Krzyżanowskiej Berkowskiej za wyjątkowo złożoną operację usunięcia zmętniałej podwichniętej soczewki , z wszczepieniem i podszyciem nowej w moim prawym oku. - Ja widzę !!! – to okrzyk radości w chwili zdjęcia opatrunku z mojego oka rano w dzień po operacji. Jest to niesamowite uczucie zobaczenia znów wyraźnie wszystkiego wokół, kolorów, twarzy moich bliskich, obrazów , okiem które jeszcze wczoraj było ...
Opinia dodana przez: Stanisław
Pierwszy raz byłam na wizycie u Pani Doktor. Byłam mile zaskoczona dokładnymi badaniami i wytłumaczeniu moich dolegliwości. Super. Bardzo miła, dokładna. Żeby wszyscy lekarze byli tacy. Dziękuję Pani Doktor. Elżbieta Konewecka
Opinia dodana przez: ELŻBIETA
Od kilku lat zmagałam się z uciążliwym łzawieniem, wizyty od okulisty do okulisty i nic, podejmowane próby leczenia bez efektu. Dr Zieliński przyjął mnie w szpitalu w Lubaniu bardzo po ludzku, uprzejmie. Wytłumaczył co mi dolega i nie obyło się bez operacji. Odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości. Bardzo dobrze wspominam tę wizytę, zawsze mogę do doktora zadzwonić i zostaję zaopiekowana. Bardzo polecam tego specjalistę tym, którzy borykają się z podobnymi ...
Opinia dodana przez: Olga