Filtruj terminy

lekarz Małgorzata Iwanejko

M-Med
ulica Gliniana 40
51-525 Wrocław

Pierwszy raz byłam na wizycie u Pani Doktor. Byłam mile zaskoczona dokładnymi badaniami i wytłumaczeniu moich dolegliwości. Super. Bardzo miła, dokładna. Żeby wszyscy lekarze byli tacy. Dziękuję Pani Doktor. Elżbieta Konewecka
Opinia dodana przez: ELŻBIETA

Maria Turska

Spektrum
Olszewskiego 58
51-646 Wrocław

Godna zaufania, profesjonalna i ze znakomitym podejściem do naszych dzieci. Jeśli potrzebujesz okulisty dla Twojej pociechy, dr Turska jest najlepszym wyborem. Polecamy!

dr n. med. Marek Ćwirko

oko
Olszewskiego Karola 58
Wrocław

Świetny lekarz! Miły, kompetentny, odpowiada na każde pytanie, rozwiewa wątpliwości. Przeprowadził zabieg LASIK, którego bali się podjąć inni lekarze. Polecam bez obaw, lekarza jak i samą klinikę Spektrum :)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Halina Królikowska

VISIOMED
Kazimierza Wilekiego 34 (wejście od Gepperta 13)
50-072 Wrocław

Bylem wieloletnim pacjentem p. dr najpierw w przychodnina pl. Katedralnym, a następnie przy ul.Gepperta

lekarz Iwona Banach

Piłsudskiego 43 pok.121
50-032 Wrocław

Bardzo rzetelna, dokładna, rzeczowa pani doktor. Wykonuje badania niezwykle skrupulatnie, poświęca dużo czasu pacjentowi. Jedynie trochę zbyt oszczędnie tłumaczy chorobę/zalecenia, trzeba samemu się dopytywać, ale to standard u lekarzy, że niewiele mówią. Nie mniej jednak jestem zadowolona z wizyty u dr Banach.
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Anna Łukasik-Czerek

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Bardzo dobra specjalistka, bardzo dobre podejście do pacjenta, zaangażowana w procesie leczenia. Polecam !
Opinia dodana przez: Stanisław Kotełko

dr n. med. Aneta Hill-Bator

50-421 Wrocław

wspaniały fachowiec,wspaniała kobieta godna zaufania,bardzo polecam jako wspaniałego lekarza w tym co robi.
Opinia dodana przez: irena

lekarz Beata Granowicz

ulica I. Krasińskiego 29
50-450 Wrocław

Zdecydowałam się odwiedzić drugiego okulistę, ponieważ pierwszy nie wzbudził mojego zaufania, miałam wątpliwości co do postawionej opinii. Podczas wizyty u Pani Granowicz, doktor cierpliwie i z uśmiechem odpowiadała na moje pytania i wyjaśniała to o co pytałam, a dodam, że ostatnio kilkukrotnie spotkałam się z nieuprzejmym zachowaniem w podobnych sytuacjach ze strony innych lekarzy. Wyszłam z gabinetu zadowolona i ze świadomością, że mam dobrze dobrane szkła [o znacznie innej wartości ...

lekarz Anna Pacan

Anestezjologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wargocki i Partnerzy
ulica Mińska 38
54-610 Wrocław

Bardzo dobra Pani doktor, miła i fachowa. Polecam!

lekarz Dominik Uram

Szpital Centrum Okulistyczne we Wrocławiu
Powstańców Śląskich 73-95
53-332 Wrocław

konkretny sumpatyczny rzeczowy i przyjazny godny polecenia a przedewszystkim fachowiec w każdym tego słowa znaczeniu
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Dorota Szumny

50-421 Wrocław

Bardzo uprzejma, świetnie dobrała leki i okulary, w przeciwieństwie do poprzedników mojemu tacie (osoba po 70-tce). Niestety długie terminy oczekiwania na fundusz w przychodni.

lekarz Barbara Korendowicz

Żeromskiego 62 lok. 59
50-312 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona. Leczy mojego synka od ponad 7-lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła, kompetentna i szczera. Posiada dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli.

lekarz Walentyna Grenik-Zając

Zakład Opieki Zdrowotnej PSIE POLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Potockiego 2
51-153 Wrocław

Ta przesympatyczna pani, kilka lat temu uratowała mi oko. Postawiła słuszną diagnozę , sprzeczną z diagnozą szpitalną. Leczenie zastosowane natychmiast przyniosło efekt. Polecam !

dr n. med. Anna Turno-Kręcicka

50-421 Wrocław

Poszłam do Pani doktor, bo coraz gorzej widziałam. Choruję od 7 roku życia na barwnikowy zanik siatkówki. Za cenę wizyty dowiedziałam się, że nic się nie da, nie było sensu mnie leczyć za dziecka. W wieku 7 lat straciłam wzrok do tego stopnia, że miałam przed oczami tylko rozmazane barwne plamy. Kuracja trentalem w Katowicach przywróciła mi wzrok w takim stopniu, że skończyłam normalną szkołę, studia, jednak dla Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Wioleta

dr Aleksandra Sonecka

Perfectvision
ul.Przyjaźni 34c/u1, Wrocław
53-030 Wrocław

Moja całkowicie subiektywna opinia została bezprawnie usunięta, co bardzo dziwi. Można w takim razie zadać sobie pytanie: po co w ogóle istnieją portale takie jak ten? Każdy pacjent ma prawo mieć własne zdanie na temat lekarza i efektów jego leczenia, a inni potencjalni pacjenci wcale nie muszą się tym sugerować przy wyborze lekarza. Co najwyżej może im to w tym pomóc. Przytoczę zatem ponownie treść mojej usuniętej opinii: "ABSOLUTNIE NIE ...
Opinia dodana przez: don pedro

lekarz Anna Gebuza

lol
Hufcowa 54
11-111 Wrocław

Wizyta u Pani doktor przebiegła bardzo miło, rzeczowo i profesjonalnie. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Takie wizyty to czysta przyjemność
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Jolanta Markuszewska

Wrocławskie Centrum Okulistyczne
50-353 Wrocław

powierzyłam tej lekarce mojego półtora rocznego synka, bo miał niedrożny kanalik łzowy, i 2-krotne płukania nic nie dały. Pani doktor dokonała sondowania, w pełnej narkozie, w asyście znakomitej anestezjolog. Tłumaczyła mi wszystko co będzie z synkiem robione, byłam spokojna, i wszystko się udało. Dziecko nawet się nie zestresowało całą wizytą.

lekarz Maria Stanulewicz

Centrum Balans - Psycholog Psychiatra Dietetyk
ul. Kościuszki 135
Wrocław

Po leczeniu antybiotykiem miałem nawrót choroby, więc nie do końca jestem zadowolony, ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest, że p. doktor jest starej daty i wszystko zapisuje w zeszytach, a gdy pacjent przychodzi na kontrole, to ona czyta z tych zeszytów i źle odczytuje co sama napisała. Podczas kontroli była przekonana, że wydala mi lek antywirusowy, a dała mi tylko pantenol (na odnowienie rogówki). Kazała mi ten nibylek antywirusowy ...

lekarz Barbara Abramczuk-Czapla

Laboratorium Diagnostyki Molekularnej "BIO-GENETIK' NZOZ
Gliniana 40/a
50-525 Wrocław

Korzystam z wiedzy pani doktor od kilku lat. Do tej pory wszystkie wizyty miałam na kasę chorych. Przemiła, z dużą widzą, którą się dzieli- kontaktowa.Szczerze polecam.

dr Barbara Buczyńska

Obornicka 43
51-113 Wrocław

Nigdy nie spotkałam gorszego lekarza! Pomijam wiedzę fachową, bo w czasie wizyty (listopad 2016 r. w przychodni NFZ przy ul. Wejherowskiej) nawet nie miałam okazji jej uszczknąć, dlatego pragnę napisać o specyficznych "metodach" używanych podczas audiencji. Otóż Pani Doktor po spóźnieniu się na umowioną godzinę spotkania, bez słowa wstępu zaczęła mi wyrzucać w niewybredny sposób, że nie przyszłam z osobą towarzyszącą (celem przeprowadzenia jakiegoś badania, po którym jakość widzenia przez ...
Opinia dodana przez: Zofia