lekarz Justyna Zochniak-Pełka

Dziękuję serdecznie za uratowanie życia. Pani dr podczas teleporady, stwierdziła, że musi mnie przyjąć w gabinecie, sama połączyła się z recepcja i zapisała na wizytę. Później jeszcze dzwoniła ( szukałam gabinetu po piętrach Megamedu), z informacją, że czeka i pytaniem gdzie jestem. Naprowadziła, gdzie jest gabinet. Stwierdziła zapalenie opon mózgowych i dała skierowanie do szpitala, motywując do pojawienia się w szpitalu zaraz po wyjściu od Niej. W sobotę było u mnie pogotowie, które pozostawiło mnie w domu. W poniedziałek Pani doktor skierowała do szpitala. Leczyli mnie 5 tygodni. Pełen profesjonalizm, ...

Dziękuję serdecznie za uratowanie życia.
W sobotę było u mnie pogotowie, które pozostawiło mnie w domu.
W poniedziałek Pani doktor skierowała do szpitala. Leczyli mnie 5 tygodni.
Pełen profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie.

Jestem bardzo wdzięczny za fachową, skuteczną opiekę lekarską. Dzięki tej Pani mój problem z cukrzycą został opanowany i jest pod kontrolą. Ponadto pięknie zmotywowała (skutecznie) do zmian żywieniowych, aktywności fizycznej . Co dało efekt zmniejszenia wagi o 20 kg. Jestem pod opieką pani Justyny od 7 m-cy i dzięki jej moje życie odmieniło się na lepsze. Jest lekarzem , którą polecam z przekonaniem, że może pomóc ludziom mającym problemy z cukrzycą tak jak ja miałem.