Filtruj terminy

Lekarze Kałuszyn

lekarz Jakub Kiliszczyk

Podleśna 20
05-310 Kałuszyn

. W czasie pomocy nocnej w SOKOŁOWIE P. w trakcie rozmowy telefonicznej rozpoznał zawał serca i polecił natychmiast wezwać karetkę .Dzięki takiej reakcji pacjent żyje. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: WIESŁAWA

lek. dent. Elżbieta Dębska

05-310 Kałuszyn

Dentystka ta jest bardzo niesłowna i pomimo umówionej wizyty można "pocałować klamkę".Wizyta u niej trwa bardzo długo bo jest strasznie powolna,a gabinet nie grzeszy czystością.Brak kultury osobistej odstraszy każdego pacjenta.Nawet jeśli ma doświadczenie to nie każdy ma ochotę słuchać o jej osobistych sprawach.Zdecydowanie odradzam.

lek. dent. Agnieszka Orzełowska-Mroczek

Różana 4
05-310 Kałuszyn

Nie polecam Pani Doktor. Brak aktualnej wiedzy medycznej, Pani doktor odmówiła mi podania znieczulenia, ponieważ jestem w ciąży. A nie jest to żadne przeciwwskazanie, trzeba jedynie wiedzieć jakie znieczulenie można podać (takie które nie obkurcza naczyń krwionośnych), ale to nie ja jestem od edukowania lekarzy. Z Panią doktor nie było dyskusji. Na wcześniejszej wizycie odmówiła mi również zapisania antybiotyku mimo silnego stanu zapalnego dziąsła, wtedy powodem odmowy było karmienie piersią. ...
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Justyna Dębska

lekarz Dariusz Kusy

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kałuszynie - Przychodnia Opieki Zdrowotnej

lek. dent. Aleksandra Dębska

lekarz Ewa Tomczak