lekarz Kamil Orlikowski

Wyjątkowy lekarz ! Nieczęsto spotyka się olbrzymią wiedzę i kompetencje połączone z wysoką kulturą osobistą i klasą .Świetna diagnostyka ,doskonale leczenie i zalecona rehabilitacja spowodowały ze znów mam zdrowe kolano . Kolejne wizyty były pełne humoru a zastrzyki wcale nie bolały . Dziękuje p.doktorze za dydaktykę anatomii kolana i czas który mi pan poświecił !

Leczyłam się parę lat temu u dr Orlikowskiego na ostrogi,obecnie jestem po operacji haluksa i leczę się u tego samego lekarza.Lekarz przemiły, z wielką cierpliwością wysłucha pacjenta,spokojny,ma szacunek do ludzi,potrafi zażartować i co najważniejsze wyleczyć.Do tego lekarza idzie się bez żadnych obaw czy strachu,że będzie zły albo będzie pokrzykiwał albo uciszał bo "nie na temat!"Szczerze polecam wizytę u Pana doktora.Nie jest to tylko moja opinia ale także pacjentów,z którymi zetknęłam się na poczekalni.

Bardzo polecam pana dr Orlikowskiego,pelna profesjonalnośc,trafnosć diagnozy. i mila atmosfera.Dziękuję

Bardzo mile wspominam wizytę u dr. Orlikowskiego. Jest miły, uprzejmy dla pacjenta, poświęca odpowiednią ilość czasu, potrafi go wysłuchać w przeciwieństwie do swojego kolegi po fachu ( tu mam na myśli dr. J. Cylkowskiego) Świetnie diagnozuje, po wizycie u niego, podczas której wystawił mi receptę na cudowny lek p/bólowo zapalny, od razu ból "łokcia tenisisty"ustąpił. Ćwiczenia, które zalecił też przyniosły świetny rezultat. Lekarz godny polecenia pomimo swojego młodego wieku.