lekarz Kamil Orlikowski

Dziękuję za operację, lekarz bardzo godny polecenia. Znalazł czas na rozmowę przed operacją jak i po operacji, wytłumaczył szczegółowo jak będzie przebiegał proces rechabilitacji.

Pan Kamil to bardzo dobry ortopeda. Wysoka wiedza, kultura i ludzka pomoc. Operacja ACLa i łąkotki wykonana dobrze. Jestem rok po zabiegu i śmigam. Pozdrawiam Pana Doktora!

Lekarz ktory uratowal moja noge po nieudanym leczeniu innego lekarza..... jak najbardziej polecam Pana doktora.. rzetelny w tym co robi. Ciagle jestem pod opieka i leczeniem przez Pana Doktora. Poswieca bardzo duzo czasu na zapoznanie sie z plyta, rezonansem, RTG. Czlowiek o wielkim sercu. Zostalam rowniez zoperowana przez Pana Doktora. I wiem że to była świetna decyzja pojsc do niego.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Diagnoza oraz informacje na temat potencjalnego leczenia wszystko opowiedziane w przystępny sposób - zrozumiały dla pacjentów.

Super lekarza bardzo sympatyczny wszytko wytłumaczy . W 100 % polecam .Oglada płytkę a nie jak większość lekarzy czyta opis .

Bardzo dobry Ortopeda , kilka lat temu Dr.Orlikowski operował mi staw kolanowy , zdarzenie pęknięta podstawa kolana. Po operacji , zagojeniu , prześwietlenie , komisja lekarzy z innych miast po zobaczeniu rentgena i sprawności stawu pod ważeniem. Tylko się cieszyć , że są tacy lekarze.

Naprawdę w tych czasach żądło spotyka się takich lekarzy. Wiedza i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Pełen szacunek za podejście do pacjentów.

Pan doktor bardzo mily i sympatyczny . Ktoś mi.polecal pana doktora i tak się stało ,właśnie operował mi biodro.Teraz ja polecam pana doktora innym.Bardzo dziękuję panie doktorze

Wyjątkowy lekarz ! Nieczęsto spotyka się olbrzymią wiedzę i kompetencje połączone z wysoką kulturą osobistą i klasą .Świetna diagnostyka ,doskonale leczenie i zalecona rehabilitacja spowodowały ze znów mam zdrowe kolano . Kolejne wizyty były pełne humoru a zastrzyki wcale nie bolały . Dziękuje p.doktorze za dydaktykę anatomii kolana i czas który mi pan poświecił !

Leczyłam się parę lat temu u dr Orlikowskiego na ostrogi,obecnie jestem po operacji haluksa i leczę się u tego samego lekarza.Lekarz przemiły, z wielką cierpliwością wysłucha pacjenta,spokojny,ma szacunek do ludzi,potrafi zażartować i co najważniejsze wyleczyć.Do tego lekarza idzie się bez żadnych obaw czy strachu,że będzie zły albo będzie pokrzykiwał albo uciszał bo "nie na temat!"Szczerze polecam wizytę u Pana doktora.Nie jest to tylko moja opinia ale także pacjentów,z którymi zetknęłam się na poczekalni.