lekarz Kamil Witkowski

Lekarz z powołania, nie mogliśmy lepiej trafić. Brat trafił na SOR z mocnym krwawieniem szczęki po wyrwaniu zęba. Zostaliśmy skierowani do Pana Doktora, którzy powiadomiony o tym, że pacjent przybędzie już na nas czekał. Przez godzinę zszywał ranę, wszystko tłumacząc. Po zabiegu zaprowadził brata na SOR, by podano mu kroplówkę. Powiadomił nawet lekarza przyjmującego, że pacjent nadal przebywa na oddziale. Na sam koniec czekał na nas na korytarzu szpitalnym. A na dodatek, po czasie, zadzwonił do brata z zapytaniem, jak się czuje. Naprawdę Pan Witkowski jest godny polecenia!

Jest to dobry lekarz, poświęca czas pacjentowi, godny polecenia,dobrze i klarownie tłumaczy przebieg zabiegu, jest uprzejmy wobec pacjentów( co jest niezwykle ważne).

Wciąż poszukujesz " Chojnice"?

Drzymały 33

Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a

Władysława Jagiełły 4
89-600 Chojnice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPUS"
Gdańska 15 B

Jaromir Sołtysiak