Lekarze Chojnice

mgr Arleta Kuberka

Psychoterapeuta

gabinet prywatny

Chojnice

Pełen profesjonalizm, wsparcie i pomoc. Atmosfera bezpieczeństwa pozwala budować zaufanie.
Opinia dodana przez: AgnieszkaRz

lekarz Adam Kwaśny

Pediatra

Drzymały 33
89-600 Chojnice

Bardzo dobry lekarz. Umie rozmawiać z pacjentami, szczególnie tymi małymi. :) Nie przepisuje niepotrzebnych leków, leki są stosowane tylko, jeśli istnieją wskazania, co bardzo mi się podoba. Na pewno godny polecenia.
Opinia dodana przez: Aleksy

lek. dent. Olga Bartoszak

Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a
89-600 Chojnice

Przemiła Pani stomatolog ktora uratowała mnie od bólu. Rozpoznała właściwy ząb a nie jak inny dentysta który chciał naciągnąć mnie na drogie leczenie
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Tomasz Sawicki

Onkolog, Radioterapeuta

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

Miejsce przyjęcia: Chojnice, szpital specjalistyczny, poradnia onkologiczna
Opisuje: osoba towarzysząca - każdy z 6 elementów wizyty.

Zaufanie do kompetencji: Nie można ufać jego kompetencjom, ponieważ raz mówił „ jesteś cały chory”, notował „katechsja nowotworowa (wyniszczenie organizmu)” a z drugiej strony mówił, że pacjent jest w świetnym stanie, nic go nie boli (nie patrzył na to, że bierze silne leki przeciwbólowe). Wypowiedzi chaotyczne, cały czas uniesionym głosem. Wiedząc, że ...
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

dr n. med. Tomasz Gospodarek

Laryngolog

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza

Chojnice

Dla mnie pod każdym względem JEDEN z najlepszych otolaryngologów w Polsce..., i tutaj brakuje skali oceny, dlatego sama postanowiłam dać ocenę w skali 10/10. Polecam KAŻDEMU czy to jest maluch czy osoba dorosła. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Fanslau

Psychiatra

Młyńska 1
12-300 Chojnice

Po wizycie u Pana Dr mój stan znacznie się pogorszył. Nie mogę się pozbierać. Potraktował mnie bardzo źle. Nikomu nie życzę takiej wizyty.
Życzę Panu dr wszystko dobrego. Oby nigdy nie czuł tego co ja.

lekarz Olga Markowska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPUS"
Gdańska 15 B
89-600 Chojnice

Skorzystałem z trzech wizyt u Pani doktor, z czego tylko jedną można uznać za wizytę/konsultację, a pozostałe dwie, które miały być kontynuacją należy uznać za czyste złodziejstwo. Pani doktor nie prowadziła mojej karty, nie pamiętała, ani lekarstw ani historii choroby, kazała przypomnieć sobie smsem jakie leki powinna wypisać, ale odpowiedzi na smsa też trudno się było doczekać. Pani doktor za przekazanie recepty poprzez uchylenie drzwi gabinetu kasuje jak za odbytą ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Dorota Wystańska

Psychiatra

Władysława Jagiełły 4
89-600 Chojnice

Bardzo dobra pani doktor. Aż chce się do niej przychodzi. Bardzo miła i sympatyczna. Poświęca czas pacjentowi. Polecam wszystkim którzy nie chcą być zbywani tak jak to robią niektórzy lekarze...

lek. dent. Maciej Kowalski

Ortodonta, Stomatolog

Angowicka 4
Chojnice

Pan Maciej Kowalski nie ma specjalizacji z ortodoncji i niestety po dwóch aparatach które założyłam u niego dalej mam Krzywe zeby. Traktuje swoich pacjentów jak znajomych. Uwazam, ze nie dorósł do swojego zawodu.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Hanna Chlebowicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Chojnice

Na prawdę mogę polecić panią Hannę. Dzięki jej podejściu nie czuję się niekomfortowo na wizycie, lecz jak na wizycie u miłego lekarza, który zawsze życzliwie radzi.
Pani Hanna jest niezwykle skromna i na prawdę zawsze uprzejma, mile nastawiona do pacjentki. Uprzejmie wyjaśnia i doradza.
Mogę ją szczerze polecić!!!