Lekarze Chojnice

lekarz Dawid Lisiecki

89-600 Chojnice

Jeden ze wspaniałych a przede wszystkim kompetentnych lekarzy ze szpitala Madurowicza. Lezalam tam miesiąc, druga ciaza, prod pierwszy i łożysko centralnie przodujące. To miedzy innymi dzięki Panu Doktorowi ciesze się zdrowa corka. Jego wspaniale usposobienie, spokoj i ogromna wiedza w dużym stopniu wplynela na to te z tak ogromna patologia dotrwałam do 36 tyg ciazy. Kazdej zycze tak rzetelnej opieki, takiego wsparcia psychicznego. Panie Doktorze- dziekuje za wszystko. Daria
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Jakub Jażdżewski

Lekarz medycyny ratunkowej

89-600 Chojnice

Najlepszy Lekarz chojnickiego SOR-u. Zawsze życzliwy, przejmuje się stanem i losem pacjenta, nie wypuszcza ze szpitala dopóki nie ma 100% pewności, że wszystko jest w porządku. Drąży temat nawet jeśli badania niczego nie wykazują, cierpliwie szuka przyczyny. Miałam styczność z tym Lekarzem niejednokrotnie i zawsze byłam bardzo zadowolona. Lepszego jeszcze nie spotkałam!!!
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Tadeusz Boszko

Centrum Medyczne Salus
ulica Kościerska 9
89-604 Chojnice

W prawdzie u doktora byłam kilka lat temu przy okazji wizyty w Polsce (mieszkam za granica) ale dobrze ją wspominam. Potrzebowałam wizyty na szybko bo byłam na początku 2. trymestru ciąży i chciałam sprawdzić czy wszystko jest w porządku (w kraju w którym mieszkam ciążę prowadzi się u lekarza rodzinnego, przysługuje jedno USG w czasie całej ciąży, a ginekologów to ze świecą szukać). Jako jedyny znalazł dla mnie czas. Na ...

lekarz Piotr Drobiński

Internista, Gastrolog

89-600 Chojnice

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście, zależy mu na tym, aby jak najskuteczniej pomóc pacjentowi, zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Łukasz Hapka

89-600 Chojnice

Szczerze mówiąc, jest to najlepszy lekarz z którym się spotkałem w moim zyciu, życzliwie podchodzi do pacjenta, kompetentny i serdeczny. Naprawdę polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Krzysztof Nowaczyk

ul. Spółdzielcza 1/35
89-600 Chojnice

Pan Doktor zawsze miły, uprzejmy, kompetentny, delikatny. Polecam! Godny zaufania. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Wizyta u Pana Doktora to dobry wybór.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ryszard Nowicki

Diabetolog

Ośrodek Leczenia Nerwic MAWIKO
ul.Lesna 8, Chojnice
89-600 Chojnice

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy tłumaczy wszystko i zawsze ma pozytywne nastawienie. Widać podczas wizyt że lubi to co robi i temu się poświęca. Dobrze dopasował mi diete i nauczył jak przetrwać ciążę z cukrzyca. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Artur Sołtysiak

Chirurg ogólny, Gastrolog

ul. Mickiewicza 39
89-600 Chojnice

Inni lekarze powinni uczyć się od Pana kultury i umiejętności zawodowych. Bardzo konkretny lekarz. Zadowolony pacjent.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Witold Armada

Internista, Kardiolog

Żwirki i Wigury 5
89-620 Chojnice

Sympatyczny, ciepły człowiek. Zbiera szczegółowy wywiad, podpowiada, bardzo cierpliwy - odpowiedział na każde moje pytanie i uspokoił mnie. Polecam tego lekarza, nie tylko jako kardiologa, ponieważ do problemu podchodzi również z innych stron.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Krzysztof Nowaczyk

89-600 Chojnice

ekarz godny zaufania,leczyłam się w Poznaniu u profesorów i nikt nie potrafił mi pomóc a tu po drugiej wzyce i krótkim pobycie w szpitalu trafna diagnoza

lekarz Maciej Mączkowski

89-600 Chojnice

Dziesięć lat temu pan doktor wykonał zabieg kości biodrowej. Do dzisiaj czuję się bardzo dobrze,nic się nie dzieje,jest idealnie. Ostatnio miałam przyjemność spotkać pana doktora ponownie. Fachowe podejście,lekarz z dużym doświadczeniem,wyjaśnił mi cierpliwie wszystkie aspekty związane z wymianą już drugiego biodra po przebytym niedawno zabiegu. Polecam bardzo z całego serca.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Adam Małecki

Psychiatra

ISPL Adam Małecki
89-600 Chojnice

Muszę iść do lekarza jednak nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego oni ze mną nie rozmawiają np. Skupiają się wyłącznie na moim zachowaniu, mówiąc co robię lub przerywają rozmowy głównie na czatach. Jeżeli coś mówią to zawsze znajdą jakiś pretekst, aby zakończyć rozmowę. Rozmawiałam z jednym kolega przez prawie 3 miesiące i dialog dobiegł końca, sam powiedział ze nie wie czy wróci do mnie na czat. Niestety to ja muszę słuchać ...

lekarz Alicja Pilchowska-Lemańczyk

Zawiszy Czarnego 13
89-600 Chojnice

Wysoka kompetencja i kompleksowość podejścia.Poświęcony czas połączony z uprzejmością pozwala mi polecić każdemu takiego lekarza

lekarz Dorota Wystańska

Psychiatra

Władysława Jagiełły 4
89-600 Chojnice

Bardzo dobra pani doktor. Aż chce się do niej przychodzi. Bardzo miła i sympatyczna. Poświęca czas pacjentowi. Polecam wszystkim którzy nie chcą być zbywani tak jak to robią niektórzy lekarze...

lekarz Hanna Chlebowicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Chojnice

Na prawdę mogę polecić panią Hannę. Dzięki jej podejściu nie czuję się niekomfortowo na wizycie, lecz jak na wizycie u miłego lekarza, który zawsze życzliwie radzi. Pani Hanna jest niezwykle skromna i na prawdę zawsze uprzejma, mile nastawiona do pacjentki. Uprzejmie wyjaśnia i doradza. Mogę ją szczerze polecić!!!

lekarz Adam Kwaśny

Drzymały 33
89-600 Chojnice

Lekarz który ma ogromny bagaz doświadczenia oraz wiedzy i uratował niejedno dziecko które dziś jest dorosłym człowiekiem. Lekarz który leczył mnie od małego oraz moje kuzynostwo. Dziś jak jestem w Chojnicach to jedyny lekarz do którego idę z własnym dzieckiem z pełnym zaufaniem i spokojem. Kompetentny i rzeczowy Lekarz który nie faszeruje pacjentów bez potrzeby tona chemi. Kwestia badań również nie ma sobie nic do zarzucenia. Jeśli jakiś badań nie ...
Opinia dodana przez: Martyna

lek. dent. Olga Bartoszak

Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a
89-600 Chojnice

Przemiła Pani stomatolog ktora uratowała mnie od bólu. Rozpoznała właściwy ząb a nie jak inny dentysta który chciał naciągnąć mnie na drogie leczenie
Opinia dodana przez: Bozena

mgr Maria Wilk

Psycholog

Praktyka Psychologiczna
ul.Kilińskiego 2
89-600 Chojnice

Jestem długoletnim pacjentem p. Marii. Razem z nią przeszedłem długą i owocną terapię indywidualną. Właśnie Ona pomogła mi dojść do źródła swoich problemów, a jest ich sporo. Mogę tylko polecić jako najlepszego psychologa z jakim miałem do czynienia[ a było ich sporo
Opinia dodana przez: Robert S

dr n. med. Tomasz Gospodarek

Laryngolog

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza
Chojnice

Dla mnie pod każdym względem JEDEN z najlepszych otolaryngologów w Polsce..., i tutaj brakuje skali oceny, dlatego sama postanowiłam dać ocenę w skali 10/10. Polecam KAŻDEMU czy to jest maluch czy osoba dorosła. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Katarzyna Grąbska

Psycholog, Psychoterapeuta

ARBOR Gabinet Psychoterapeutyczny
ul.Podmurna 10
89-600 Chojnice

Dziekuje Losowi,ze postawil na Mojej drodze Kasie :)Sprawila ,ze bardziej swiadomie kocham swoja corke, bardziej doceniam swoje zycie dzieki czemu jestem szczesliwa.Kazde spotkanie z Kasia napawalo mnie wiara i optymizmem.Teraz wiem ,ze jestem wazna madra i szczesliwa.Przestalam sie obwiniac i oceniac....wazny jest Ten moment.Kasiu dziekuje za Twoja wytrwalosc i cierpliwosc do Mnie.Ze nawet kiedy Ja sie poddalam Ty walczylas o Mnie. Dziekuje za cieplo w sercu jakie Czuje jak patrze ...
Opinia dodana przez: Marlena