lekarz Maciej Mączkowski

Mega super lekarz pozytywnie nastawiony do pacjenta. Polecam bardzo. Bardzo pilnuje leczenia i motywuje o dbanie w moim przypadku o dbanie o resztę uciętego palca hehe

Lekarz z powołania, miałem problem z wiązadłami lewej ręki , na początku była mowa o operacji a w okresie 4 miesięcy i leczenia ze strony Pana Doktora ustało się bez komplikacji i operacji. Lekarz zna się na rzeczy, zaangażowany i konkretny, godny zaufania.

Dziesięć lat temu pan doktor wykonał zabieg kości biodrowej. Do dzisiaj czuję się bardzo dobrze,nic się nie dzieje,jest idealnie. Ostatnio miałam przyjemność spotkać pana doktora ponownie. Fachowe podejście,lekarz z dużym doświadczeniem,wyjaśnił mi cierpliwie wszystkie aspekty związane z wymianą już drugiego biodra po przebytym niedawno zabiegu. Polecam bardzo z całego serca.

Bardzo dobry specjalista. Konkretne podejście do pacjenta. Wysłucha, wytłumaczy, pomoże. Oby więcej takich lekarzy. Godny polecenia!

Bardzo miły, sympatyczny, empatyczny, profesjonalista. Porozmawia z pacjentem, poinformuje, angażuje się w udzielenie jak najlepszej pomocy. Optymalizuje zarządzanie kolejką, aby pacjenci jak najkrócej czekali na przyjęcie. Lekarz "do rany przyłóż" :-). Oby tacy wszyscy byli ;-). Gorąco polecam!

Niezwykle empatyczny i kompetentny specjalista. Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Mimo wielu pacjentów przewijających się przez jego gabinet, każdego zapamiętuje z jakimi dolegliwościami przychodzi i bardzo rzeczowo tłumaczy proces dalszego leczenia. Mimo, że leczyłem się w poradni KCZ Starogard na NFZ, czułem się zaopiekowany jak w prywatnej klinice.

Poraz pierwszy spotkałam lekarza , który słucha pacjenta w stu procentach poświęca swój czas choremu bardzo dokładny , miły super omawia wyniki i dalsze leczenie .Lekarz z powołania z wspaniałym podejściem .

Sympatyczny, miły, uprzejmy, cierpliwy w stosunku do pacjenta. Bardzo zrozumiale i konkretnie tłumaczy zaistniały problem zdrowotny i sposób jego leczenia. Polecam Pana doktora jako dobrego specjalistę.

Dobry lekarz bardzo dobra diagnoza miły empatyczny sympatyczny pan doktor bardzo polecam przyjmuje w chojnickim szpitalu

Bardzo dobre profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do pacjenta. Miły, uprzejmy, kulturalny. Gorąco polecam.