lekarz Maciej Mączkowski

Lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do pacjenta. Odpowie na każde pytanie. Poświęci tyle czasu ile potrzeba. Więcej takich lekarzy.

Super lekarz i specjalista . Oby każdy lekarz tak podchodził do swoich pacjentów to zdecydowanie służba zdrowia by na tym skorzystała, a pacjenci by chętnie chodzili do lekarzy i poddawali się opiece. Jak najbardziej polecam i na pewno jak będzie taka potrzeba to znowu wybiorę tego lekarza.

Polecam serdecznie.Profesjonalne podejście do pacjenta.Pełen ciepła, serdeczny w rozmowie, zaangażowany.Lekarz fachowiec pod każdym względem. Dziękuję za wszystko z całego serca.

Godny polecenia specjalista.Polecam z calego serca.Zawsze uśmiechnięty.Fachowiec w tym co robi.Bez obaw jezdzilam z synem na kontrole.Spokojnie i dokladnie tłumaczy..

Polecam bardzo serdecznie. Fachowy, konkretny, uprzejmy. W skrócie, najlepszy lekarz z jakim miałem doczynienia

Lekarz z powołania, podchodzi do pacjenta z sercem. Serdeczny miły najlepszy ortopeda w Chojnickim Szpitalu. Pozdrawiam Magdalena

Lekarz godny polecenia. Konkretny, uprzejmy, dobry fachowiec. Z czystym sercem można polecić. Dziękuję za opiekę i leczenie. Sławek

Jestem mile zaskoczona wizytami u Pana Macieja. Empatia i komunikatywność z pacjentem to jego mocna strona, którą chciałabym dostrzec u każdego lekarza. Polecam z całego serca

Lekarz z powołania, cierpliwy, wyrozumiały i bardzo uprzejmy. Wysoka kultura osobista i pełen profesjonalizm zawodowy. Zdecydowanie polecam.

Lekarz ortopeda godny polecenia. Po długim czasie poszukiwań trafiłam na dobrego specjalistę. Trafna diagnoza i leczenie. W wakacje bez problemów i skutków ubocznych mogłam cieszyć się wspinaczkami górskimi. Minął rok i kolejny problem. I tym razem wizyta na najwyższym poziomie. Dziękuję za zaangażowanie i empatię.