lekarz Maciej Mączkowski

Ortopeda godny polecenia. Na wszystkie zadawane pytania odpowiada w sposób profesjonalny i zrozumiały. Dr Mączkowski to bardzo uprzejmy lekarz i już od pierwszej wizyty wprowadził przyjazną atmosferę i okazał mi swój pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekarz z powołania. Polecam serdecznie

Lekarz z powołania.
Polecam serdecznie

Miły, sympatyczny i zawsze w dobrym humorze. Bardzo zrozumiale i konkretnie tłumaczy zaistniały problem zdrowotny i sposób jego leczenia. Lekarz z powołania, fachowiec. Zdecydowanie polecam.

Lekarz pogodny, z poczuciem humoru, nawiązuje kontakt z pacjentem wykraczający poza problemy stricte medyczne. Spokojne, cierpliwe podejście do problemu, tłumaczenie uszkodzeń powypadkowych treściwe i zrozumiałe, diagnoza trafna, leczenie zalecone efektywne, mimo że długotrwałe. Profesjonalizm i kultura osobista. Polecam!

Fachowe podejście do pacjenta, bardzo uprzejmy i wesoły lekarz. Od 1 spotkania wprowadził pozytywny klimat i pomimo poważnego urazu (złamanie w kostce) chodziłem na wizyty bez obaw, a przeważnie boję się lekarzy. Gorąco polecam :)

polecam Pana doktora jest wybitnym specjalista .W gabinecie panuje bardzo mila atmosfera.Pan doktor konkretnie odpowiada na zadane pytania odnosnie choroby.Mimo nawalu pracy szczegolowo zajmuju sie kazdym pacjetem. ZDECYDOWANIE POLECAM

Ortopeda godny polecenia. Szczegółowy w badaniach, zrozumiale wytłumaczy, leczenie zalecone efektywne. Dziękuje serdecznie za zakończone leczenie. Naprawdę lekarz wart polecenia każdemu.

Godny polecenia fachowiec. Pomimo ogromu pracy znajduje czas na każdego pacjenta. Doradztwo i zaangażowanie na najwyższym poziomie .

Godny polecenia fachowiec.
Pomimo ogromu pracy znajduje czas na każdego pacjenta.
Doradztwo i zaangażowanie na najwyższym poziomie .

Bardzo dobry specjalista. Doktor jest kompetentny i konkretny. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

Serdecznie polecam. Pan doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie, konkretnie podchodzi do sprawy. Wysłucha i odpowie na wszystkie pytania. Atmosfera w gabinecie przesympatyczna. Świetny lakarz, najlepszy jakiego miałem okazję poznać.

Ortopeda godny polecenia. Na wszystkie zadawane pytania odpowiada w sposób profesjonalny, a zarazem zrozumiały dla pacjenta. Dr Mączkowski dał się poznać jako bardzo uprzejmy lekarz i już od pierwszej wizyty wprowadził przyjazną atmosferę, która w sposób znaczący ułatwiła późniejszą komunikację.