lekarz Maciej Mączkowski

Duża fachowość, kompetencja , można porozmawiać , stara się wytłumaczyć na czym polega problem pacjenta także polecam

Lekarz pogodny, z poczuciem humoru, nawiązuje kontakt z pacjentem wykraczający poza problemy stricte medyczne. Spokojne, cierpliwe podejście do problemu, tłumaczenie uszkodzeń powypadkowych treściwe i zrozumiałe, diagnoza trafna, leczenie zalecone efektywne, mimo że długotrwałe. Profesjonalizm i kultura osobista. Polecam!

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz ,wytłumaczy , wyjaśni i zapyta czy zrozumiałem . Mi pomogło jego leczenie ,mogę polecieć znajomym i rodzinie gdyby potrzebowali pomocy ortopedy .

Bardzo dobry ortopeda. Wszystko pięknie, zrozumiale wytłumaczy. Oby każdy lekarz był tak kompetentny i empatyczny.

Super lekarz! Polecam w 100% Wszystko wytłumaczy, świetne podejście, odpowiada na wszystkie pytania. Wyrozumiały, kulturalny, empatyczny. Dziękuję serdecznie!

Tragedia,lekarz nie odpowiada na zadne pytanie pacjenta, wypisuje rzeczy o ktore wogole pacjenta nie pytal (np czy bol mniejszy czy wiekszy) i do tego krzyczy ma pacjentow bez przyczyny, furiat. Kodeks etyczny na ktory przysiegal "Przysiege Hipokratesa" ma za nic.

Dr Mączkowski to lekarz z dużym doświadczeniem,bardzo pracowity i zaangażowany. Uprzejmy i ma odpowiednie podejście do dzieci. Zdecydowanie godny polecenia. Pozdrawiam

Dr Mączkowski to lekarz z dużym doświadczeniem,bardzo pracowity i zaangażowany.
Uprzejmy i ma odpowiednie podejście do dzieci.
Zdecydowanie godny polecenia. Pozdrawiam

Pan doktor bardzo nieuprzejmy, moja mama, starsza osoba zapytala o coś, strasznie warknął, że nie na czasu powtarzać, że pracuje do 20.00, ze ma mase pacjentów, ze jakby tak każdy pytał... Tragedia. Nie zapytał jak się czuje mama, jak noga, tylko wypisał że ból mniejszy, że czucie jest... Zdecydowanie nie polecam tego doktora. Jak jest taki zmęczony to proszę zmienić zawód, a nie się wyżywać na pacjentach. Każdy z nas pracuje po wiele godzin, a Pan dostaje zapewne niemała kasę...