lekarz Kamila Skoczylas

Wenerolog, Dermatolog

2,4
2,6
2,1

Jestem zadowolona z wizyty u dermatologa. Nie czułam presji ograniczonego czasu , możliwość dialogu - ogólnie wszystko na plus. Polecam.

Jestem zadowolona z wizyty u dermatologa.
Polecam.

Byłam u tej pani ostatnio z plamami na ciele. Jestem w ciazy, czekałam w kolejce 4 godziny. Pani doktor zobaczyła znajoma pielęgniarkę,oczywiscie wzięła ja bez kolejki i trzymała godzine czasu. Wczesniej pielęgniarka mowila ze idzie tylko na konsultacje czy moze wrocic do pracy po covidzie. Po 4 godzinnym czekaniu weszłam głodna zdenerwowana a Pani mowi do mnie ze musi wyjsc i mam jej gabinetu popilnowac. W gabinecie smierdzi papierosami, popielniczka stoi na biurku. Kiedy wrocila Pani doktor była arogancka, przemądrzała i nie dopuszczała mnie do głosu. Badała mnie 2 sekundy, ...

Kiedy wrocila Pani doktor była arogancka, przemądrzała i nie dopuszczała mnie do głosu. Badała mnie 2 sekundy, musiałam dopytywać co mi jest. Wmawiała mi ze ze owe plamy mnie nie swędzą i nawet nie pamietała dokładnej nazwy choroby. Zapomniała wspomniec ze jest zaraźliwa i moj partner rowniez ma te plamy. Przy okazji zapytałam o krosty na buzi, nie chciała mnie nawet sluchac bo przeciez jestem w ciazy a suma Summarum i tak przepisała mi antybiotyk ktory po dwoch dniach wywolal czerwone plamy i wiecej krostek.
Dla mnie ocena 1.
Zle podejscie do pacjenta,
Długi czas oczekiwania poniewaz lubi sobie przy pacjencie zapalić czy odebrac telefon,
Zle zdiagnozowana choroba,
Zle dobrane leki.
Odradzam!!!!!!

Pani doktor była uprzejma wobec mnie, miła, i można było pożartować. Przyjechałam do niej z niepokojącymi zmianami. Przedstawiła plan leczenia dobrze aczkolwiek nie wytłumaczyla na czym choroby te polegają. Znalazła mi milion chorób naraz, nie chcąc wykonać żadnych badań i przypisała antybiotyk i silny steryd na twarz a po przeczytaniu ulotki okazało się że nie można go tam stosować. Po maści miałam silne skutki uboczne, a mimo to kazała używać nadal. Zmieniłam panią dermatolog i okazało się że to łzs. Od pół roku nie mam żadnych zmian skórnych. Boje się co by było gdybym nie zmieniła lekarza.

Zmarnowany czas i skierowanie, nie polecam! Brak szacunku do pacjenta, pani "doktor" proponuje silne leki, które pomagają na jedno a szkodzą na 10 innych. Zupełnie nie liczy się z potrzebami pacjenta, liczy się tylko kasa i zysk. Lepiej jechać do Lublina.

nie odpowiedzialna publicznie prywatnie pewnie lepiej

nie odpowiedzialna publicznie prywatnie pewnie lepiej

zdecydowanie nie polecam tej Pani. byłam u niej 3 razy, za każdym razem z inną chorobą skórną. i za każdym razem była niemiła i opryskliwa. Pobierznie ogląda pacjenta i stawia przerażające diagnozy jeszcze przed zrobieniem badań laboratoryjnych. mi np wypisując skierowanie na badanie krwi oznajmiła że mam zapewne nieuleczalną chorobę immunologiczną która nieleczona prowadzi do szybkiej śmierci!!! oczywiście wyniki pokazały że żadnej śmiertelnej choroby nie mam, ale czekając na wyniki miesiąc nerwy i stres prawie wykończyły.

polecam lekarza, choć trzeba mieć cierpliwość do stania w kolejce

polecam lekarza, choć trzeba mieć cierpliwość do stania w kolejce

Mam w rodzinie kogoś,kto chciał się wyleczyć z choroby,którą sam rozpoznał,bo ta p.nie dawała wiary,że chodzi akurat o tę chor.Twardo trzymała się swojej tezy,bo przecież:'jak ona może się mylić,przecież to lekarz wie wszystko a pacjent-nic.Ma siedzieć cicho i słuchać, co mądrzejszy mówi'.A najlepiej jeszcze żeby był przy forsie,to jest szansa że dłużej skorzysta.Przepisywała uparcie leki,i kazała stosować pomimo braku skuteczności,co wiązało się z narażaniem zdrowia,nie wspominając o kosztach i nerwach.Wracając do choroby, to skończyło się na wizycie u rodzinnego,który potwierdził diagnozę znajomego.To był świerzb a nie rzekomo -alergia:)Dobre.Dla lek.z wieloletnim stażem.Logika to jedno,a wiedza to drugie.Szkoda,że lekarze tego nie rozdzielają.

Nie zgadzam się z powyższa opinią,że nie ma osoby, która byłaby zadowolona z leczenia tej kobiety. Bo ja akurat jestem. I znam jeszcze dwie, które też są. Kilka lat temu miałam trądzik na policzkach w bardzo złym stanie. Kiedy do niej poszłam - nie leczyła mnie sterydami,jak tutaj jakaś Pani pisze, że wszystkich leczy sterydami. Ale to nie jest prawda bo nie wszystkich. Leczyła mnie tylko antybiotykami doustnie i na skórę. Leczenie nie trwało 5 minut tylko pół roku, ale dzisiaj mam policzki bez skazy. Podobnie jest z wieloma innymi ...

Kilka lat temu miałam trądzik na policzkach w bardzo złym stanie. Kiedy do niej poszłam - nie leczyła mnie sterydami,jak tutaj jakaś Pani pisze, że wszystkich leczy sterydami. Ale to nie jest prawda bo nie wszystkich. Leczyła mnie tylko antybiotykami doustnie i na skórę. Leczenie nie trwało 5 minut tylko pół roku, ale dzisiaj mam policzki bez skazy. Podobnie jest z wieloma innymi przypadkami. Znam osobę, która objechała lekarzy w Lublinie i żaden prze dwa lata nie potrafił postawić diagnozy. A ona po zrobieniu kompleksowych badań postawiła trafną diagnozę i rozpoczęła leczenie, które było prowadzone również antybiotykami. To jest dermatolog a choroby skórne leczy się ciężko. Ludzie natomiast idąc do niej, chcą mieć wszystko natychmiast.Plus jeszcze żeby ktoś z nimi popalał o niczym - bo ludzie lubią jak się ktoś nimi interesuje. A jak nie to są nabzdyczeni. I jeżeli chodzi o uprzejmość tej Pani to trudno oczekiwać, że po 10 godzinach pracy non stop każdego dnia będzie każdemu z uśmiechem parzyć kawę. Ta baba to baba z klasą i charakterem ale też z wiedzą.

Pani Doktor wyrażnie nie radzi sobie już w swojej dziedzinie.. leczylam sie u niej na tradzik przepisala mi ''sumamed'' lek bardzo ciezki , ktory ludzie na zapalenie oskrzeli nawet stosuja... gdy zaczelam sie leczyc u innego lekarza zalamal rece slyszac jakie bralam leki , kazal mi zrobic proby watrobowe zeby sprawdzic czy moja watroba jeszcze nie wysiadla po tych lekach.. jednym slowem tragedia nie polecam. Drogo , bez skutecznie i mozna sobie pogorszyc zdrowie.