lekarz Kamila Węglarz

Najlepsza specjalistka jaką spotkałam jeszcze lepszy czlowiek. Polecam wszystkim którzy jeszcze do pani dr nie trafili

Polecam. Miła, sympatyczna pani Doktor. Rzetelna, sumienna. Badania przeprowadza bezboleśnie. Zero stresu. Przyjazny gabinet.

Bardzo sympatyczna osoba. Zawsze uśmiechnięta. Chętnie pomoże. Niczego nie lekceważy. Każdą wątpliwość wytłumaczy. Szeroki zakres wiedzy. Jeśli ktoś się stesuje na pierwszej wizycie, potrafi rozluźnić atmosfere. Badania przeprowadza mega delikatnie. Każde badanie omawia, krok po kroku, nigdzie się nie śpieszy. Bardzo polecam wszystkim kobietom.

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Każde badanie przeprowadza sumiennie, jest delikatna. Rzeczowo i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim kobietom.

Pani doktor miła, grzeczna, uśmiechnięta ale bardzo lekko potraktowała USG ciąży. W 19 tygodniu zupełnie pochopnie stwierdziła płeć dziecka, mówiąc że jest pewna na 90% że to dziewczynka. Lekarz na USG "połówkowym" stwierdził że to na 100% chłopczyk. Pani doktor bardzo mnie zawiodła. Nie wiem dlaczego tak postąpiła w tak bardzo ważnej sprawie. Może dlatego że USG robiła na kasę chorych a nie w prywatnym gabinecie. Zawiedziony dziadek...

Pani Dr Kamila jest osobą o ciepłym usposobieniu. Nawet najbardziej zestresowana osoba potrafi się odprężyć dzięki podejściu Pani Dr, Przyznać się, że 29 lat nie robiło się pewnych badań nie jest łatwo. Pani Dr podeszła do sprawy z wyrozumieniem. Dzięki temu w końcu pozbyłam się obaw i zostałam zachęcona do regularnych badań. Podejście do pacjenta jest bardzo ważne, a Pani Dr to taki Aniołek, do którego chce się wracać :) Serdecznie polecam! :)

Serdecznie polecam! :)