Filtruj terminy

Kardiochirurg Bydgoszcz

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Dr Kołakowski 13 marca 2010r. dokonał u mnie usunięcia śluzaka z lewego przedsionka serca.
Dziękuję raz jeszcze po pięciu latach życia bez powikłań (jestem czynna zawodowo). Jest to profesjonalny lekarz, godny polecenia.
Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Marzena

Wojciech Ogorzeja

szpital dr.jurasza
jurasza
Bydgoszcz

Dokładnie 14 kwietnia 2015 roku pierwszy raz przeczytałam nazwisko doktora Ogorzeji... Pomyślałam-skoro tak wielu ludzi tak pozytywnie wypowiada się, tzn że moja mama jest w najlepszych rękach.
Dziś mogę z doświadczenia powiedzieć : brakuje mi słów aby określić jak profesjonalnym a zarazem cudownym lekarzem jest ordynator Wojciech Ogorzeja. Dziękuję za wszystko
Opinia dodana przez: Gabriela

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Bardzo dobry specjalista,miły kompetentny.Uratował mi życie, podjął się bardzo trudnej operacji na otwartym sercu.Nadmieniam, nie znałam Pana Doktora wcześniej.Lekarz z powołania!!!!!!!

lekarz Maurycy Missima

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Jestem po operacji zastawki serca ktora przeprowadzal pan doktor w szpitalu wojskowym operacje mnialam 30.08.2016r na ta chwile jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej z podziekowaniem dla calego oddzialu kardiochirurgi w szpitalu wojskowym w bydgoszczy
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Artur Rymsza

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Mam 55 lat.Dziesięć dni temu Pan dr Artur Rymsza przeprowadził u mnie operację wymiany zastawki aortalnej serca.Bałem się bardzo ,ponieważ u członków najbliższej rodziny jak i u znajomych napatrzyłem się na męki jakie przechodzili po tego typu oper acji.
To czego dokonał dr Artur Rymsza i jego zespół to w mojej ocenie mistrzostwo świata!!!
Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i ...
Opinia dodana przez: Roman Kosiński

NZOZ Centrum Medyczne "Zachód"

85-429 Bydgoszcz

Będąc leczoną przez Panią Doktor Kurlapską, mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pani Doktor zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia. Pozdrawiam Renata Markowska
Opinia dodana przez: Renata Markowska

Kąkolowa 7/3