Kardiochirurg Legionowo

Transplantolog, Kardiochirurg

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Nie znajduje słów wdzięczności. Dokładnie trzy lata temu byłem operowany przez Pana Profesora. Operacja by-passów po zawale serca. Miałem pred sobą może pare tygodni życia. Koronografia wykonana jeszcze na Wołoskiej nie stwarzała złudzeń.
Decyzja o operacji nie jest łatwa dla pacjenta, ale nie w przypadku gdy operuje Profesor. Od pierwszego kontaktu w Aninie miałem całkowite zaufanie. Zero emocji.
A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych ...

A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych pacjentów - wzbudzał mój najwyższy szacunek.
Dostałem trzy lata życia. Całkowicie normalnego szczęśliwego życia, pełnego radości rodzinnych i zawodowych. Mam nadzieje że nie tylko trzy lata.
Dziękuje Panie Profesorze.
Arch. Piotr Jankowski