Kardiochirurg W Okolicach Nowy Wiśnicz

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II
Prądnicka 80

Niech milczy ten, kto uczynił jakieś dobrodziejstwo - niech mówi ten, który je otrzymał. (Seneka)

Ciężko znaleźć słowa które oddadzą emocje jakie towarzyszyły mi -matce, podczas operacji 21-letniego syna.

Był przecież najmłodszym pacjentem tego dnia na oddziale.
Dr. Filipa poznałam rano tuż przed operacją...

Był przecież najmłodszym pacjentem tego dnia na oddziale.
Dr. Filipa poznałam rano tuż przed operacją...

Wszechmoc wiedzy, doświadczenia , zaangażowania a przede wszystkim zrozumienia mojej sytuacji od razu wzbudził we mnie ogromne zaufanie. Doktor obiecał poinformować mnie o przebiegu dość skomplikowanej operacji metodą Bentalla. Uczynił to natychmiast po wyjściu z sali operacyjnej.

W każdej z naszych późniejszych rozmów poziom kompetencji zawodowych i po prostu ludzkiej empatii ,że dech zapiera. Wcześniej myślałam że tacy lekarze są tylko w serialach.

Syn wciąż jest w szpitalu , przyjęty z powodu infekcji rany pooperacyjnej , ale to nie zmieniło mojego podziwu dla człowieka, który podjął się jego leczenia.

Słyszałam kiedyś powiedzenie, że dobry lekarz jest jak artysta. Nie da się opisywać jego dzieła sztuki, tak, jak nie da się śpiewać baletu i opowiadać piosenki...

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Nadchodzących Świąt i Nowego Roku Panie Doktorze ! Szczęśliwi którzy trafią na Pana Opiekę w Nowym 2019 Roku ;-)

Opinia dodana przez: Joanna

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125

lekarz z powołania, rewelacja...... godny polecenia leczy prawie całą moją rodzinę człowiek o wysokiej kulturze,

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Profesjonalne podejście do pacjenta. Kompetentny lekarz z powołaniem, godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Zbigniew Samitowski

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Volumed Gabinety Specjalistyczne
ulica gen. Augusta Fieldorfa-Nila 10/U2

Sz. P. Doktorze!

Bardzo dziękuję za okazane serce i leczenie. Bogu dziękuję że na swojej drodze spotkałam tak wspaniałego lekarza. Panie doktorze, ze swoim stoickim spokojem jest Pan jak balsam który koi rany. Ten spokój udziela się również pacjentom. Dziękuję również za to, że ile razy dzwoniąc do Pana, nigdy nie odmówił mi Pan pomocy. W obecnym czasie rzadko jest spotykany lekarz o gołębim sercu i fachowości dla pacjenta.

Sz. P. Doktorze!

Pozdrawiam serdecznie, wdzięczna pacjentka z Zakopanego.

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Mirosław Garlicki

Transplantolog, Kardiochirurg

os. Witkowice Nowe 3

Witam. Opinie o dr Garlikim mam jak najlepsza. 22lata temu przeszczepial serce mojemu mezowi Markowi. Mój maz zmarl 2.03.2016r., ale dzięki dr Garlickiemu miał przedluzone zycie o 22 lata. Były to lata dla nas szczęśliwe i jestem bardzo dr Garlickiemu wdzieczna, za wszystko.

Opinia dodana przez: kinga

Szpital im.Narutowicza

bardzo sympatyczny i wybitny specjalista !! dziękuje

bardzo sympatyczny i wybitny specjalista !! dziękuje

Kraków

W 2003 roku wspolnie walczylismy z doktorem Pawlem o moje zycie.To byl dla niego traumatyczny czas / ja bylam w spiaczce po reoperacji by-pasow/ , bo w sposob szczegolny poswiecil mi wiele czasu i wykorzystal wszelka wiedze jaka posiadal, zeby przywrocic mnie do zycia.Po kilku tygodniach spiaczki wygralismy. Cieszyl sie z tego powodu wraz z moimi bliskimi. Dzisiaj gdybym mogla oddac mu polowe mojego serca....doktorze Pawle wez je ode mnie, wystarczy dla nas obojga i pozostan wsrod nas i dziel sie nadal z nami soba, bo Cie kochamy. Pamietajaca zawsze o Tobie Twoja wdzieczna pacjentka Renata Tomczyk z Krakowa

Opinia dodana przez: RenataTomczyk reta11

Klinika Kardiochirurgii w szpitalu Jana Pawła 2

Kraków

Serdeczne podziękowania dla Dr Bochenka za profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną sprawowaną nad moją babcią. Dziękuje za każde ciepłe słowo, wyrozumiałość, cierpliwość dobre serce i nieustający uśmiech na twarzy. Dziękuje za dopilnowanie wszystkiego oraz zaangażowanie. Gdyby na świecie było więcej takich lekarzy i specjalistów jak Doktor to myślę, że nikt by nie narzekał na służbę zdrowia. W kilku prostych zdaniach potrafił Doktor wszystko wytłumaczyć mojej babci, znaleźć czas i cierpliwość aby jej wysłuchać.
Trudno w kilku słowach wyrazić wdzięczność moją oraz całej mojej rodziny.
Życzyłabym sobie sama i wszystkim moim bliskim trafić na tak dobrego człowieka i specjalistę jak Doktor Bochenek.

Opinia dodana przez: Alicja

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Diagnoza kardiologii koszalińskiej-wymiana zastawki aortalnej serca i wstawienie bajpasa, facetowi który w codziennym życiu jest w pełni aktywny, sprawny fizycznie nie mający żadnych(powtarzam żadnych)zewnętrznych objawów nieprawidłowego funkcjonowania serca. Szok! Rozmowy i pytania : komu zawierzyć naprawę swego "silnika"- Internet i....... Kraków prof. Sadowski. Jak nawiązać z nim kontakt. Telefony .. - i wizyta w specjalistycznym centrum leczenia chorób serca i naczyń UNIKORDIA&UNIMEDICA w Krakowie. Bardzo rzeczowa i szczera rozmowa z profesorem, potwierdzająca w pełni diagnozę koszalińską, wyjaśniająca konieczność jak najszybszego wykonania operacji. Wyrażenie przez profesora zgody na operowanie w Klinice Kardiochirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie gdzie jest ordynatorem. Operacja przeprowadzona 4 listopada br. w zespole pod jego kierownictwem (majstersztyk). Tygodniowy pobyt w Krakowie i 3 tygodniowy w Rabce. Minęło 80 dni od operacji a ja (mam 66lat) dzięki super opiece medycznej w Krakowie i Rabce jestem w pełni zdrowy. Profesor poświecił mi tyle czasu ile mógł - za co mu bardzo dziękuję. Dziękuję również Pani lekarz Iwonie Sumara-Stelmach zajmującej sie mną po operacji. Kogo bliżej interesują moje szczegółowe przemyślenia i opinie przed i po operacyjne w kontekście lekarzy i opieki proszę o kontakt na nr 511-267-815.

Opinia dodana przez: HONZA a.jurys

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Wybitny specjalista, wspaniały człowiek, spokojny, wyrozumiały.

Wybitny specjalista, wspaniały człowiek, spokojny, wyrozumiały.