lekarz Karol Głogowski

Nie będę się rozpisywał napiszę tylko krótko : ODPOWIEDNI I ZDOLNY, ODDANY SWOJEJ PROFESJI CZŁOWIEK, NIC UJĄĆ A TYLKO DODAWAĆ, SUPER SUPER SUPER. Dziękuję z całego serca panie doktorze, że pojawił się Pan na mojej drodze.

Nie będę się rozpisywał napiszę tylko krótko

Bardzo polecam. Pan Doktor bardzo spokojny, rzeczowy, kompetentny. Z dużą uwagą spokojem i zrozumieniem mnie wysluchał ,zalecił badania i przebieg dalszego leczenia.

mnie wysluchał ,zalecił badania i przebieg dalszego leczenia.

Dzień dobry, Chciałbym z czystym sumieniem polecić pana doktora Karola. Pan doktor znalazł coś co lubi i naprawdę wykonuje to z wielką pasją i zaangażowaniem, potrafi dotrzeć do pacjenta i odpowiednio szybko zareagować. Co najważniejsze nawet po operacji potrafi przyjść i w prosty sposób powiedzieć co robił, jak wygląda sytuacja i jak będzie wyglądać dalsze leczenie i to jest to co każdy z nas sobie ceni najbardziej czyli traktowania pacjenta jak człowieka i rozmawiania z nim. Naprawdę polecam.

Dzień dobry,
Naprawdę polecam.

Zostałam pogryziona przez psa. Po 4 m-cach zakończyłam leczenie. Ręka wyglada wspaniale. To wszystko zasługa wspaniałego szycia pana doktora na izbie przyjęć. Przy tym miły, spokojny, poświecił mi tyle czasu ile było trzeba. Dziękuje!