lekarz Karol Per

Świetna i profesjonalna relacja z pacjentem. Wizyta u Pana Doktora odbywa się zawsze w miłej, spokojnej atmosferze, Pan Doktor jest bardzo ciepły, empatyczny, ze szczegółami wypytuje czego dotyczy problem, pozwala swobodnie się wypowiadać, słucha aktywnie, zadaje pytania oraz odpowiada na każde pytanie, dokładnie wyjaśniła wszystkie interesujące mnie rzeczy. Pan Doktor pamięta szczegóły rozmów sprzed kilku miesięcy, sprawia, że człowiek czuje się wysłuchany.Wspaniały lekarz. Człowiek przez duże C. Nigdy nikt nie okazał tyle zainteresowania moim schorzeniem. Polecam Pana Doktora. . Mam poczucie odpowiedniego zaopiekowania i zadbania o moje sprawy.