lekarz Karol Wrzosek

Internista, Kardiolog

Dziękuję bardzo Panie Doktorze❤❤❤ Cóż mogę dodać do tak znakomitych wcześniejszych opini; Miałam szczęście trafić w Pana Doktora ręce. DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI POLECAM WSZYSTKIM

Dziękuję bardzo Panie Doktorze❤❤❤
Cóż mogę dodać do tak znakomitych wcześniejszych opini;
Miałam szczęście trafić w Pana Doktora ręce. DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI

POLECAM WSZYSTKIM

Lekarz jakich obecnie jest mało. Przy koronografię pan doktor mówił o każdej czynności jaką wykonywał. Bardzo empatyczny i czułam się doskonale zaopiekowania. Polecam każdemu tak fantastycznego lekarza

Dr Wrzosek uratował mojego tatę który po incydencie zatoru trafił do niego na dalszą diagnozę. Tata ma 80 lat i zdiagnozowane zatkane żyły w 90%. Dr Wrzosek skierował go na badania i na wszczepienie bajpasów w trybie pilnym. Tata jest juz po operacji i ma sie dobrze. Gdyby nie Dr Wrzosek który szybko i skutecznie go zdiagnozował, to taty by juz nie było. Pan Doktor był cierpliwy, tłumaczył i szybko podjął działania. Bardzo dziękuję Panie Doktorze. Dzięki Pani wierze w polską słuzbe zdrowia.

dr. Karol Wrzosek to już krajowa sława, trudno coś nowego dodać do pochwał i legendy, którą posiada. Może tylko, że pisze czytelnie i wiecznym piórem, a to się tak rzadko zdarza szczególnie u młodych lekarzy. :-) Piję pańskie zdrowie Doktorze, niech Pan dalej przywraca nam wiarę w służbę zdrowia i w ludzi w ogóle.

Bardzo mily i sympatyczny lekarz.Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta ,wszystko tlumaczy ze zrozumieniem. Bardzo polecam.

25 maja przywieziony byłem o 3 nocy do szpitala na ul. Hożej w Warszawie. Miałem zawał STEMI. Zapchana w 100 % PTW pozostałe zapchane na 90%. Doktor Wrzosek wybiegł na sale operacyjną z głębokiego snu albo przy udziale potwornego zmęczenia - ale to tylko subiektywna opinia, był w 150% cały czas zaangażowany ! W oka mgnieniu przystąpił do opowiadania co się dzieje i co będzie najlepszym dla mnie rozwiązaniem. Zaufałem mu bo nie miałem innego wyjścia ale też przedstawił to tak, że nie sposób było nawet wątpić w jego słowa. ...

25 maja przywieziony byłem o 3 nocy do szpitala na ul. Hożej w Warszawie. Miałem zawał STEMI. Zapchana w 100 % PTW pozostałe zapchane na 90%. Doktor Wrzosek wybiegł na sale operacyjną z głębokiego snu albo przy udziale potwornego zmęczenia - ale to tylko subiektywna opinia, był w 150% cały czas zaangażowany ! W oka mgnieniu przystąpił do opowiadania co się dzieje i co będzie najlepszym dla mnie rozwiązaniem. Zaufałem mu bo nie miałem innego wyjścia ale też przedstawił to tak, że nie sposób było nawet wątpić w jego słowa. Zabieg był bezbolesny z opowiadaniem co dokładnie robi i będzie robił - to było MEGA uspakajające. po 20-30 minutach udrożnił tętnice zakładając stent. Powiedział że na dziś tyle ale jutro będzie zakładał drugi a za 3 tygodnie trzeci. W sumie założył mi dwa a trzeci Pani doktor - równie jak on profesjonalna. Reasumując spotkałem lekarza WZÓR. Sam pobyt w szpitalu i pomoc pielęgniarek również na WZOROWYM poziomie. Wszystkim którzy Pracują w Szpitalu i Lekarzom którzy mi pomogli z resztek mojego serca BARDZO DZIĘKUJĘ a innym bez chwili wahania polecam.

Do dr. trafiłam z tętnicą w stanie krytycznym. Dr. przeprowadził koronarografię w sposób profesjonalny, był ciepły, sympatyczny, o wszystkim informował przed w trakcie zabiegu więc byłam spokojna. Po trzech tygodniach trafiłam ponownie do dr. i po raz drugi to się wszystko potwierdziło. W 100% godny polecenia. Bardzo dziękuje panie Doktorze.

To doktor z charyzmą i ogromnym poświęceniem. Trzeba nam takich nie tylko lekarzy, ale głównie l u d z i na codzień. Dzięki Panie Doktorze !

Wspaniały lekarz. Poznałam podczas wykonywanej koronografii i jednocześnie zabiegu w szpitalu bródnowskim a oddziale na Hożej. Działal jako chirurg kardiolog ponad 3,5 godziny w sposób nie stresujący.Byłam bardzo trudnym przypadkiem ,zapchane prawie 100% aorta- pierwsze słowa:niech pani podziękuje lekarce , która mnie przywiozła za uratowanie życia. nikt z tego zawa lu nie uratowałby mnie.A JEGO umiejętności się wówczas liczyły!CIEPŁY SYMPATYCZNY i PROFESJONALISTA.

Pan dr Wrzosek przeprowadził koronarografię bardzo sprawnie, wszystko dokładnie wyjaśnił przed i podczas zabiegu, był profesjonalny i empatyczny, przez cały czas czułam, że jestem w bardzo dobrych rękach. Świetny specjalista i mądry człowiek.