lekarz Karolina Wiśniewska

2,6
2,4

Pani doktor nie budzi mojego zaufania. Nie przeprowadza dokładnego badania, nie zagląda nawet do bolącego gardła, na które się uskarżałam. W sumie to sama równie dobrze mogłabym się leczyć w domu, bo ciągle przepisuje ten sam zestaw leków na różne dolegliwości. Nie mówi co dolega, opryskliwa, chwilami nawet nieuprzejma i bezczelna. Spieszy się jakby jej się paliło, badanie po łebkach. Dawno już nie spotkałam tak nieprofesjonalnego podejścia do pacjenta i swojego zawodu. Niedoleczona infekcja cały czas powraca...tragedia

Profesjonalna szczegółowa i rzeczowa obsługa pacjenta . Nigdy nie miałem problemów z uzyskaniem merytorycznych wskazówek leczenia . Pani Doktor jest gotowa do szukania rozwiązań by pacjent wyzdrowiał . Polecam

Pani doktor, producent jedynie preferuje podanie szczepioki przeciw Covid-19 w mięsień naramienny. Nie ma żadnych przeciwwskazań do podania jej w inną okolicę ciała, np. w pośladek. Polecam doczytanie ulotki w temacie szczepień oraz wiadomości nt. bólu przy naderwanych ścięgnach mięśni dwuchgłowych KG. Poza tym Pani doktor nie ma czasu na nic. Jest nieuprzejma.

Poza tym Pani doktor nie ma czasu na nic. Jest nieuprzejma.

Poszłam do tej pani bo niestety musiałam. Pani przyjmuje pacjentów na zasadzie "dalej bo marnujesz mój czas". Toś tu wcześniej napisał że dokładnie wyjaśnia na co człowiek jest chory. Ja do dziś od pani "doktor" nie wiem co mi jest a niedługo idę na kontrolę to zapytam się dlaczego się nie poprawiło. Podejrzewam zapalenie oskrzeli. Badanie to jakaś kpina. Zwolnienie lekarskie wysłała nie pytając czy nie zmienił się pracodawca ale to ok pewnie po ubezpieczeniu widać kto płaci. Nic nie powiedziała coś w komputerze wpisała receptę wydala na pacjenta nie spojrzała tylko na zasadzie spadaj do widzenia powiedziała. Sorki ale nie po to tyle kasy na to płacimy żeby lekarz swoim zachowaniem mówił spadaj Al o przyjdź prywatnie. Panią przede mną ta lekarka tak szybko załatwiła że ja myślałam że pacjentka pomyliła gabinet. Odradzam. Omijajcie Panią wielkim łukiem.

Lekarz?Hm.To człowiek jak każdy z nas.Popełniamy błędy np.w zakładzie pracy,w domu,w codziennym życiu itd.Owszem lekarz chirurg myli się raz?Mechanik naprawiajający hamulce również może pomylić się raz.Możemy się spierać.Lekarza ,,odwiedzają,,różni ludzie.Jednemu nie pasuje to lub tamto innemu nic itp...Wszyscy idziemy po poradę.Bo gdy nam coś dolega to zapierniczamy właśnie do lekarza!!! Po co?No właśnie.Po co?.Na górze oliwnej powiedziano który jest ..... niech pierwszy rzuci itd.Też chodzę do lekarza.Do Pani K.Wiśniewskiej.Czy jest dobra,czy miła? Wiele zależy również od Nas samych.Bądźmy wyrozumiali,uśmiechnięci i życzliwi.Nas również może dotknąć niechęć,złośliwość i pogarda.Wszystkiego dobrego

Serdecznie polecam! Pani doktor bardzo miła. Poświęca czas żeby wszystko dokładnie wytłumaczyć, o co chodzi w chorobie i na co są zapisane leki. Zawsze spokojna i uśmiechnięta.

Szczerze odradzam, za każdym razem jak mam iść do lekarza, a moim jest ta Pani to mam nerwy. Jest niemiła, opryskliwa, jakby była tam za karę. A na przeziębienie przepisze standardowe leki bez refundacji, zero współczucia. Pytanie o zwolnienie wyśmieje.

Nie polecam, osoba która popełnia błąd, później oskarża pacjenta o kłamstwo nie potrafiąc przyznać się do błędnego wypełnienia dokumentacji. Opryskliwa i nie miła Pani patrząca na pacjentów z góry traktując ich jako zło konieczne. Chyba zapomina kto jej płaci, nie wspominając o przysiędze..