lekarz Katarzyna Baran-Garłowska

Neurolog

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą i bardzo ludzkim podejściem do pacjenta.Wyleczyła mnie z bardzo skomplikowanej choroby. Gorąco polecam.Tylko u takich lekarzy chciało by się leczyć.

Niestety empatia i życzliwość to cechy, które nie charakteryzują panią doktor K.Baran-Garłowską. Nie wzbudziła we mnie zaufania, że interesuje się pacjentem, którego leczy oraz jego dalszym losem. Powołanie wygląda inaczej.

mądra uprzejma robi wrażenie osoby ciepłej i zainteresowanej losem pacjenta udziela się jej spokój ma super podejście do pacjenta

Mądra, spokojna, wyważona i baaardzo doświadczona lekarka. Ma szeroką wiedzę, jest cierpliwa i budząca pełne zaufanie

Ja Takiego Lekarza jak Pani Doktor nie spotkałam nigdy. Postawiła mnie na nogi, kiedy wszyscy rozłożyli ręce. Ani jednego złego słowa.

Lekarz naprawdę godny polecenia! Jestem zadowolony z leczenia.

Lekarz naprawdę godny polecenia! Jestem zadowolony z leczenia.