lekarz Katarzyna Borczak

Jest to mój pierwszy ginekolog, ale nawet nie szukam kolejnego. Prowadzi moją ciążę, bardzo miła i kompetentna osoba. Liczę że odbierze mój poród :)

Najlepsza Pani Doktor jaką spotkałam. Bardzo dba o pacjentki, dokładnie wszystko tłumaczy, gdy są jakieś wątpliwości. Przeprowadza wszystkie niezbędne badania i przede wszystkim działa we współpracy z pacjentką. Nie pozostawia bez odpowiedzi. Jako jedyna zdiagnozowała u mnie chorobę, mimo że byłam już u wielu lekarzy i nie powiedziała, że taka moja uroda (jak to zrobiło kilku innych ginekologów). Gorąco polecam Panią Doktor!

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Zawsze ma czas dla pacjentki odpowiada na każde pytanie. Polecam

Bardzo uprzejma, otwarta i kompetentna. Podczas wizyty pacjent nie czuje się skrępowany, na pytania odpowiada jasno i zrozumiale, wszystko dokładnie tłumaczy czym wzbudza zaufanie. Szczerze polecam rodziłam przy p. doktor synka i teraz opiekuje się ona moją kolejną ciążą.

Nie polecam Pani doktor Borczak...niemiła, według mnie nie zna się na tym co robi....jednym zdaniem porażka. ...

Jestem młodą osobą, która ma za sobą wizyty już u około 8 ginekologów. Moje doświadczenia są dość zróżnicowane, bo były to i młodsze panie, ale i starsze oraz panowie w różnym wieku. Szłam do pani doktor z bardzo sceptycznym nastawieniem, bo myślałam "a usłyszę znowu to samo... taka moja uroda, nic nie mogę pani pomóc". Po paru minutach rozmowy z panią doktor od razu poczułam się spokojnie, nie byłam ani trochę skrępowana wizytą i wyszłam z uśmiechem od ucha do ucha. W końcu, po 5 latach włóczenia się od lekarza do lekarza zostały wykonane kompleksowe badania, przeprowadzono wywiad, pani doktor dokładnie wytłumaczyła co, jak i dlaczego, oraz wypisała leczenie. Mogę powiedzieć tylko jedno- Dziękuje.