lekarz Katarzyna Bułhak

Psychiatra

3,9
3,6
3,9

Od pani doktor można wyjść nowo narodzonym.Cudowny człowiek,cudowne podejście do pacjenta,pełna empatia i zrozumienie. Całym sercem polecam.

Byłam w gabinecie około 10 - 15 minut, pani doktor patrzyła cały czas w monitor, i coś klikała, nie czułam się w centrum zainteresowania. Spytała o mój problem, w skrócie stwierdziła, że tak bywa, przepisała receptę i skasowała.

Niestety moze trafialm na zly dzien pani doktor ale wywiad trwal minute i dostalam leki po ktorych chodzilam glupio rozesmiana... a 100 zl za wypisanie recepty to mimo wszystko gruba przesada.

wogóle nie pomocna w kryzyzowych sytuacjach, nie można liczyć na pomoc, trzeba radzić sobie samemu, na pomoc mogę za to liczyć tylko podczas wizyty - po tym wydarzeniu czuje, że liczy sie pieniądz a nie dobro pacjenta - rozczarowana

Może Pani Dr nie spełniła Pani oczekiwań, bo były one zbyt wygórowane, może uważa Pani, że płacąc za wizytę można wszystko "kupić", dlatego jest pani zła na Nią. Jeśli to Pani mówi o pieniądzach za wizytę, to pewnie dla Pani było TO najważniejsze; "głodnemu chleb na myśli". Pacjent przychodzi do wybranego lekarza po pomoc, a nie żeby się licytować o należność, która jest z góry ustalona. Wstyd mi za Panią, bo widać o co Pani chodzi..

Bardzo sympatyczna Pani doktor, ma wspaniałe podejście do pacjenta,potrafi wczuć się w sytuację. Naprawdę najlepszy psychiatra jakiego do tej spory spotkałam. Osobiście bardzo polecam. Pierwsza wizyta 100 złotych, kolejne 80 złotych.

bardzo dobre pierwsze wrażenie.dobre podejście do osób zestresowanych.wnikliwy wywiad- zwłaszcza podczas pierwszej wizyty. jednak kolejne trochę powierzchowne i szybkie. brakuje szczerej rozmowy podczas kolejnych spotkań. atmosfera wizyty przyjazna, życzliwa, dodająca otuchy.łatwe nawiązanie kontaktu telefonicznego.

Pani doktor bardzo emocjonalnie angazuje sie w sytuacje pacjentow.Nie ogranicza czasu wizyty.Budzi zaufanie swoja zyczliwoscia i kompetencjami.Jest wspanialym czlowiekiem i lekarzem.Mozna sie z nia kontaktowac o kazdej porze,nawet gdy jest na urlopie.Starannie dobiera leki.Podnosi na duchu.

Polecam. Bardzo miła, a przede wszystkim cierpliwa pani doktor. Dobrze zdiagnozowała dolegliwości i ustawiła leczenie. Po wielu innych lekarzach dla mnie p.K.Bułhak jak na razie zajmuje I miejsce.

Polecam panią doktor bardzo miła osoba godna zaufania.

Polecam panią doktor bardzo miła osoba godna zaufania.