lekarz Katarzyna Bulhak

Psychiatra

3,7
3,3

Niestety moze trafialm na zly dzien pani doktor ale wywiad trwal minute i dostalam leki po ktorych chodzilam glupio rozesmiana... a 100 zl za wypisanie recepty to mimo wszystko gruba przesada.

wogóle nie pomocna w kryzyzowych sytuacjach, nie można liczyć na pomoc, trzeba radzić sobie samemu, na pomoc mogę za to liczyć tylko podczas wizyty - po tym wydarzeniu czuje, że liczy sie pieniądz a nie dobro pacjenta - rozczarowana

bardzo dobre pierwsze wrażenie.dobre podejście do osób zestresowanych.wnikliwy wywiad- zwłaszcza podczas pierwszej wizyty. jednak kolejne trochę powierzchowne i szybkie. brakuje szczerej rozmowy podczas kolejnych spotkań. atmosfera wizyty przyjazna, życzliwa, dodająca otuchy.łatwe nawiązanie kontaktu telefonicznego.

Pani doktor bardzo emocjonalnie angazuje sie w sytuacje pacjentow.Nie ogranicza czasu wizyty.Budzi zaufanie swoja zyczliwoscia i kompetencjami.Jest wspanialym czlowiekiem i lekarzem.Mozna sie z nia kontaktowac o kazdej porze,nawet gdy jest na urlopie.Starannie dobiera leki.Podnosi na duchu.

Polecam. Bardzo miła, a przede wszystkim cierpliwa pani doktor. Dobrze zdiagnozowała dolegliwości i ustawiła leczenie. Po wielu innych lekarzach dla mnie p.K.Bułhak jak na razie zajmuje I miejsce.

Polecam panią doktor bardzo miła osoba godna zaufania.

Polecam panią doktor bardzo miła osoba godna zaufania.