Katarzyna Chibowska

Neurolog

Jakis czas temu trafiłam do Pani dr z pewnego rodzaju niedowładem.Pomimo,że w poczekalni czekało kilku pacjentów ,nie odczułam presji czasu...Na wywiad i bardzo dokładne badanie Pani dr poswięciła co najmniej 40 min.Za wszelką cenę chciała mi pomóc...Nie zostałam wówczs zdiagnozowana,ale tylko dlatego,bo...( jak się pózniej okazało),moje dolegliwosci nie miały podłoża neurologicznego...

Polecam wszystkim to bardzo dobry lekarz. Profesjonalnie zajmuje się pacjętem, gotowy odpowiedzieć na każde pytanie. Bardzo uczynna dla wszystkich pacjętów, kieruje się sercem.

Bardzo dobry lekarz,szkoda ze jest ich tak mało.Obecnie nie przyjmuje w przychodni na Paderewskiego poniewaz dyrekcja szpitala zabroniła jej przyjmowac wiecej niz 20 osób.Porazka na całego,jedyny lekarz co się zna i szanuje pacjenta odsuniety od pacjentów bo wazniejsze jest to ze dyrektorzy nie dostaną kasy za nadwykonania.Zdrowie się nie liczy tylko kasa.Ale i na nich przyjdzie koniec

najlepsza lekarka jaką spotkałam, pomogła mi i jestem jej za to wdzięczna

najlepsza lekarka jaką spotkałam, pomogła mi i jestem jej za to wdzięczna

Świetny specjalista, każdy przypadek traktuje indywidualnie, uważnie słucha i odpowiada na każde pytanie. Polecam