technik Katarzyna Chruścińskatechnik Katarzyna Chruścińska - zdjęcie profilowe

technik Katarzyna Chruścińska

Masażysta

Jestem absolwentką prestiżowej Krakowskiej Szkoły Masażu Leczniczego, w której uzyskałam tytuł technika masażysty. Swoją naukę kontynuowałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie zdobywając tytuł magistra terapii zajęciowej. Tam zgłębiałam tajniki różnorodnych metod rehabilitacyjnych i profilaktycznych, od terapii nerwowo-mięśniowej, przez akupresurę, aż po masaż sportowy.

Dla mnie masaż to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Każdy pacjent jest dla mnie wyjątkowy, dlatego ...

Byłam ostatnio na masażu u Pani Kasi w salonie Harmony i było super. Od razu poczułam się swobodnie, bo Pani Kasia bardzo miło mnie przywitała i zapytała o to, co lubię i czy mam jakieś problemy ze zdrowiem. Masaż był świetny, dokładnie taki, jak lubię, i bardzo mi pomógł się zrelaksować. W salonie też było miło i spokojnie. Po masażu Pani Kasia dała mi kilka porad, jak dbać o siebie. Na pewno tam wrócę.

Po masażu u Pani Kasi czuję się jak nowa. Serio, nie wiem co ona robi, ale to działa cuda. Plecy jak nowe 😄

Pani Kasia to klasa sama w sobie. Masaż mocny, konkretny taki jak lubię i moim zdaniem być powinien. Problemy, z którymi nie moglem sobie poradzić chodząc do innych salonów masażu, pod magiczną ręką Pani Kasi zdecydowanie zelżały (a dopiero kilka sesji za nami). Dodatkowo potrafi wyczuć nawet nastrój pacjenta i w zależności od niego zabawić rozmową, lub pozwolić się w pełni cieszyć masażem :) na ten moment mój osobisty top1 w Krakowie.

Nie spodziewałam się, że masaż może tak wpłynąć na moje samopoczucie. Pani Kasia wykonała na mnie masaż tkanek głębokich, i choć momentami było intensywnie, to efekt końcowy był niesamowity. Polecam każdemu, kto ma problemy z przewlekłym napięciem mięśni.

Super ! Bardzo polecam Panią Kasie ! Za każdym razem wychodzę zadowolona :) nie raz uratowała moje plecy :)

Nie spodziewałem się, że masaż może być tak dostosowany do indywidualnych potrzeb. Pani Katarzyna z pełnym zaangażowaniem wysłuchała moich problemów i dostosowała masaż tak, aby przynieść największą ulgę. Profesjonalizm w każdym calu.