lek. dent. Katarzyna Dobryłko

Pani Doktor to najlepsza lekarka pod słońcem!Rewelacyjnie wyleczyła kanałowo pod mikroskopem ząb,który inni lekarze kazali usunąć ponieważ został zle wyleczony w przeszłości.Przy tym jest bardzo miła i rozmowna osoba z poczuciem humoru.Nigdy nie pójdę do innego stomatologa!

Bardzo profesjonalna lekarka a przy tym przemiła osoba.Pani Doktor wyczerpująco wytłumaczyła mi planowane leczenie oraz bardzo dbała o moj komfort podczas jego wykonywania.Polecam wszystkim,rownież tym zestresowanym wizyta u dentysty!