Pani Kasia to dobry psycholog, pomogła mi odzyskać wiarę w siebie. Dała mi do zrozumienia i przemyślenia nad pewnymi sprawami które pozwalają człowiekowi stanąć na nogi. Polecam

Jestem pozytywnie zaskoczona pomocą , którą otrzymalam od p. kasi ,z powodow swoich problemow osobistych i narastających lęków odwiedzilam wielu terapeutów ale dopiero gdy poznalam p. Kasię poczulam, że coś w moim życiu zmienia się na lepsze.

Polecam w 100% pomaga! Choć jest ciężko człowiek staje na nogi i wiele czego chce! Przemiła, budzi zaufanie oraz co najważniejsze rozumie i baaaardzo dobrze słucha.

Dobry psycholog empatyczny, kompetentny Pomogła mi w sytuacji kryzysu osobistego byłem przgnębiony i nie chciało mi się żyć Dzisiaj inaczej patrzę na świat - dostrzegam piękno polecam

Dobry psycholog
empatyczny, kompetentny
Pomogła mi w sytuacji kryzysu osobistego
byłem przgnębiony i nie chciało mi się żyć
Dzisiaj inaczej patrzę na świat - dostrzegam piękno
polecam

służy pacjentowi ponad miare, bardzo ciekawe są prowadzone przez nią grupy terapeutyczne, psycholog- psychoterapeuta z naprawde ogromnym zasobem wiedzy, dzięki której jest zawsze w stanie służyć pacjentowi pomocą. mimo, że spotkania z kasią nie należą do łatwych,(sa cięzką pracą, którą musi wykonac pacjent w sumie dla samego siebie), po spotkaniach z nią zawsze jest lżej, grupa terapeutyczna u kasi trwa 1,5 godz, i ma sie wrażenie, że nie jest to czas stracony, bo grupa jest świadomie prowadzona i kontrolowana przez psychoterapeute( kasie). spotkania indywidualne sa równiez ciężkie( bo pacjent porusza na nich ciężkie dla siebie kawałki), ale z kasi pomoca i dzieki wykonanej pod jej kierownictwem pracy, pacjent stopniowo radzi sobie ze swoimi problemami

Wysłuchała, doradziła i bardzo mi pomogła. Dzięki niej żyję pełnią życia. Naprawdę polecam.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Chojnice"?

mgr
Arleta Kuberka

Psychoterapeuta
gabinet prywatny
Chojnice

Praktyka Psychologiczna
ul.Kilińskiego 2
89-600 Chojnice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPUS"
Gdańska 15 B

ul. Rewolucji 1905 r. 24/25
90-207 Łódź
ul. Długa 5
89-606 Chojniczki
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPUS"
Gdańska 15 B